Chromium 122.0.6173.0

Скриншот Chromium

Chromium — простий у використанні веб-браузер, створений спеціально для забезпечення безпечної, швидкої і зручної веб-навігації. Також цей навігатор можна використовувати як зручну платформу для веб-додатків. За твердженням розробників, Chromium є альфа-версією браузера Chrome і використовується для «гарячого» впровадження нових можливостей і функцій. Тому ця програма не рекомендується для більшості звичайних користувачів.

Серед основних можливостей Chromium можна виділити наступні: велика швидкість роботи, безпечний перегляд, режим інкогніто, синхронізація на основі облікового запису Google, адресний рядок і пошук в одному полі, миттєві закладки, імпорт налаштувань з інших браузерів, легкий і зручний режим завантаження, підтримка програм та розширень, підтримка скінів.

Що нового

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор: Chromium (Сайт)
Дата поновлення: 2023-12-08
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Chromium
  • Схожі програми

  • Opera Opera – один з найпопулярніших безкоштовних веб-оглядачів, який забезпечує швидкість, зручність та якість роботи користувача в Інтернеті. Встановивши її… Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… Puffin Browser Puffin Browser, як і випливає з назви продукту – це веб-оглядач, основний акцент якого робиться на безпеку перебування в мережі Інтернет. Програма є… Internet Explorer Windows Internet Explorer (IE, WIE, MSIE) — безкоштовна програма в минулому лідер серед веб-браузерів від компанії Microsoft для операційної… SeaMonkey SeaMonkey — вільний безкоштовний набір програм для роботи в Інтернеті. SeaMonkey містить в собі веб-браузер, поштовий клієнт, адресну… Brave Brave — один із найпопулярніших і найшвидших браузерів для ПК Windows. Браузер створений на базі Chromium та орієнтований на максимально комфортний та…