Avast Free Antivirus 23.11.6090 Final

Скриншот Avast Free Antivirus

avast! Free Antivirus (раніше avast! Home Edition) - антивірус з високою степеню захисту, який був розроблений для широкого використання на домашніх комп’ютерах.

Основні характеристики avast! Free Antivirus: високий рівень виявлення вірусів, троянів, хробаків, веб-руткітів і шпигунських програм; евристичний двигун avast! Free Antivirus здатний виявляти шкідливі програми, які не можливо визначити звичайними засобами; резидентний (в режимі реального часу), завантажувальний і звичайний сканери. Сканування архівів. Планувальник сканування; перевірка вхідної і вихідної електронної пошти, пірінгових (P2P) з’єднань, повідомлень інтернет-месенджерів. Екран поведінки; карантин avast! ізольований від операційної системи, що забезпечує більшу безпеку роботи; невеликі за розміром автоматичні або заплановані оновлення вірусних баз. Можливість «ручного» оновлення.

Для оновлення вірусних баз в офлайновому режимі ви можете використовувати пакет Avast! 5 Vps Update (посилання в таблиці).

Що нового

  • Покращено захист конфіденційних даних PREMIUM: тепер можна захистити конфіденційні файли на дисках FATx.
  • Поліпшені покращення брандмауера. Ми покращили виявлення та налаштування параметрів, щоб ви могли краще захиститися від мережевих загроз.
  • ВАЖЛИВО Зверніть увагу, що ми припиняємо підтримку визначення вірусів для старих версій клієнтів 9,10, 11.
Автор: Avast Software s.r.o. (Сайт)
Дата поновлення: 2023-11-14
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Avast Free Antivirus