YouTube Downloader HD 5.4.3

Скриншот YouTube Downloader HD

Youtube Downloader HD — зручний додаток для завантаження відеоконтенту з Youtube на ПК з ОС Windows. Програма має маленький розмір, швидко встановлюється, проста у використанні, та ще й повністю безкоштовна. Сумісна з Mac, Linux.

Додаток дозволяє завантажувати відео в різній якості (від 240p до 1080p). Перед тим, як завантажувати файл, просто виберіть якість, яка цікавить вас. Також Youtube Downloader HD дозволяє конвертувати відео в формати FLV, MP4 і AVI.

Ще однією перевагою програми є можливість вказати, де саме зберегти завантажене відео, щоб потім не шукати його. Це може бути будь-яка папка на вашому ПК, або ж просто Робочий стіл.

Як це працює

  1. Знайдіть необхідне відео на Youtube.
  2. Вставте посилання на нього в необхідне поле в програмі.
  3. Натисніть «Download».

Швидкість завантаження досить хороша, тому довго чекати не доведеться. Внизу відображається шкала прогресу у відсотках, завдяки якій ви будете знати, на якій стадії завантаження вашого відео.

Програма має простий і зручний інтерфейс, який, по суті, складається всього лише з одного вікна. YouTube Downloader HD підтримує Unicode, що дозволяє зберігати файли, використовуючи спеціальні кириличні, китайські і японські символи.

Що нового

  • Завантажте аудіо доріжку за замовчуванням [для багатомовних відео] . У майбутніх версіях з'явиться можливість вибору звукового запису.
  • Можливість завантаження відео 144p.
Автор: FDRLab, Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2023-11-16
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
YouTube Downloader HD