KeepSolid VPN Unlimited 9.1.0

Скриншот KeepSolid VPN Unlimited

KeepSolid VPN Unlimited – це ще один VPN-клієнт, який діє на основі платної підписки. Цей додаток є пропрієтарним. Ліцензія має обмежений термін служби. Крім того користувачеві надається пробний період, який діє протягом семи днів з тим, щоб випробувати всі плюси і мінуси програми.

VPN Unlimited дозволяє шифрувати дані в мережі, отримувати доступ до обмеженого контенту, приховувати розташування користувача і багато іншого. Нарівні з програмою користувачеві доступний ряд специфічних функцій за додаткову плату – налаштування VPN на домашньому Wi-Fi маршрутизаторі, підключення опції статичної мережевої адреси, а також конфігурація власного віртуального сервера. Крім цього в список доступних серверів програми включені вузли для перегляду потокового відео, наприклад на каналах Netflix і BBC.

Інтерфейс VPN Unlimited виконаний в сучасному стилі. Головне вікно відображає карту розташування доступних серверів. Запуск роботи клієнта виконується за допомогою всього лише однієї кнопки. Таким чином конфігурація програми не складе труднощів для користувачів, знайомих з сервісами віртуальних приватних мереж по іншим схожим програмах.

Переваги VPN Unlimited

 • Наявність пробного періоду, що не потребує реєстрації та попередньої оплати.
 • Можливість роботи по протоколу OpenVPN.
 • Підтримка власних фірмових протоколів.
 • Наявність шифрування за алгоритмом AES-256.
 • Широкий вибір додаткових опцій і гнучкість конфігурації клієнта. Користувач володіє тільки тими можливостями, які йому дійсно необхідні.
 • Наявність цілодобової підтримки, доступної в живому чаті.
 • Можливість підключення чотирьох додаткових пристроїв на підставі однієї придбаної ліцензії.
 • Швидка установка, зручний інтерфейс.

Недоліки VPN Unlimited

 • Відсутність україномовної або російськомовної локалізації програми і сайту продукту.
 • Відсутність безкоштовної версії клієнта, що діє на постійній основі.
 • Невелика кількість можливостей, доступних «з коробки». Необхідність їх окремого придбання.
 • Досить висока вартість сервісу у порівнянні зі схожими VPN-клієнтами.

Висновок

KeepSolid VPN-клієнт увібрав в себе основні сучасні тенденції в області VPN технологій, приправивши їх фірмовими рішеннями і можливістю тонкої настройки додаткових опцій.

Встановлення VPN Unlimited

Встеновлення клієнта просте і складається лише з декількох кроків. Завантажити файл установника можна на відповідній сторінці нашого сайту. По завершенні завантаження запустіть виконуваний файл VPN_Unlimited.exe. Прочитайте і прийміть умови ліцензійної угоди. Натисніть кнопку Next і вкажіть інсталятору шлях майбутнього розташування програми. Клацніть Next. За необхідності змініть назву програми при відображенні його в меню Пуск. Перейдіть до наступного кроку і встановіть галочку напроти пункту Create a desktop shortcut, щоб створити ярлик програми на робочому столі. Клацніть Next, а потім Install, щоб почати процес встановлення.

Під час інсталяції буде встановлений віртуальний мережевий адаптер TAP. При появі відповідного повідомлення установника, натисніть Install і дочекайтеся завершення процесу. В іншому випадку VPN-клієнт буде вести себе некоректно.

При першому запуску програми необхідно створити обліковий запис користувача – KeepSolid ID, вказавши бажаний логін, пароль і існуючу адресу електронної пошти. Далі підтвердіть реєстрацію аккаунта із зазначеного email. Авторизуйтесь в програмі, щоб почати роботу. Щоб підключитися до одного з доступних серверів в рамках пробного періоду, а потім натисніть кнопку включити / вимкнути (on/off) у лівому верхньому кутку вікна.

Для придбання ліцензії або додаткових опцій перейдіть на вкладку Buy more на панелі інструментів, розташованої зліва у вікні інтерфейсу VPN Unlimited.

Що нового

 • Інформація відсутня.

Автор: KeepSolid Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2023-11-02
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
KeepSolid VPN Unlimited
 • Схожі програми

 • OpenVPN OpenVPN — безкоштовна реалізація технології віртуальної приватної мережі (VPN) з відкритим вихідним кодом для створення зашифрованих каналів… HMA VPN HMA VPN – це платний VPN-клієнт, який пропонує своїм користувачам широкий вибір віддалених серверів, необмежений обсяг мережевого трафіку, а також… I2P I2P — безкоштовний набір інструментів для використання однойменної зашифрованої мережі. У додатку використовується декілька схем шифрування,… friGate friGate — корисне розширення для веб-браузерів, що працює за принципом проксі сервера і призначене для обходу блокування сайтів… ExpressVPN ExpressVPN – це сучасний VPN-клієнт, призначений для зв'язку комп'ютера з ресурсами мережі Інтернет за допомогою проміжних (проксі) серверів.… TunnelBear TunnelBear – популярний VPN-сервіс для безпечного і анонімного доступу до Інтернет-ресурсів. Є як платні так і безкоштовні варіанти використання цієї…