Bitvise SSH Client 8.46

Скриншот Bitvise SSH Client

Bitvise — безкоштовний SSH-клієнт, що забезпечує підключення до терміналу по протоколам: bvterm, xterm, vt100. Програма дозволяє віддалене управління робочим столом, а також дистанційне конфігурування..

Деякі можливості Bitvise: підтримка аутентифікації RSA і DSA з простим управлінням користувачем; потужні властивості SSH порту для передачі; динамічна передача через інтегровані проксі-сервери SOCKS і HTTP CONNECT; автоматичне відновлення передачі даних; рекурсивна передача вкладених папок; емуляція терміналу здійснюється в стандартній консолі Windows; висока швидкість — до 5 Мб/с при підключенні до WinSSHD; безліч налаштувань порту передачі.

Що нового

  • Починаючи з версії 8.45, клієнт SSH тепер використовує прапори відкритого блоку файлу SFTP v6 SSH_FXF_BLOCK_WRITE і SSH_FXF_BLOCK_ADVISORY, якщо сервер оголошує про їх підтримку. Це допомагає уникнути пошкодження файлів під час їх передачі. Ми отримали звіт про сервер, який оголошує про підтримку цих прапорів, але не приймає відкритий запит, якщо вони використовуються. Клієнт SSH тепер буде повторювати відкритий запит, який не виконується таким чином, без прапорів.
  • При використанні клієнтів командного рядка Bitvise SSH Client sftpc, stermc, sexec, stnlc або spksc з використанням параметра -keypairFile, що вказує на зашифровану пару ключів в форматі, відмінному від Bitvise, але без параметра -keypairPassphrase, який надасть парольний фразу для дешифрування, клієнт SSH відобразить загадкову помилку. Помилка тепер менш загадкова.
Автор: Bitvise Limited (Сайт)
Дата поновлення: 2021-01-16
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Bitvise SSH Client

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle