Bitvise SSH Client 7.36

Скриншот Bitvise SSH Client

Bitvise — безкоштовний SSH-клієнт, що забезпечує підключення до терміналу по протоколам: bvterm, xterm, vt100. Програма дозволяє віддалене управління робочим столом, а також дистанційне конфігурування..

Деякі можливості Bitvise: підтримка аутентифікації RSA і DSA з простим управлінням користувачем; потужні властивості SSH порту для передачі; динамічна передача через інтегровані проксі-сервери SOCKS і HTTP CONNECT; автоматичне відновлення передачі даних; рекурсивна передача вкладених папок; емуляція терміналу здійснюється в стандартній консолі Windows; висока швидкість — до 5 Мб/с при підключенні до WinSSHD; безліч налаштувань порту передачі.

Що нового

  • Тепер підтримується параметр командного рядка -git, який є скороченням для нових параметрів -cmdQuoted і -exitZero. Це дозволяє більш легко налаштувати sexec для використання з Git.
  • Тепер підтримується параметр командного рядка -cmdQuoted. Це можна використовувати, коли віддалена команда для виконання надається поза параметра -cmd = ..., але укладена в одинарні або подвійні лапки.
  • Тепер підтримується параметр командного рядка -exitZero. Якщо віддалена команда виконує і повертає код виходу 0, це призведе до того, що sexec також поверне код виходу 0.
  • Тепер підтримується параметр командного рядка -p . Це можна використовувати для вказівки номера порту замість -port = .
  • Виправлена ​​проблема, яка змусила б sexec інтерпретувати як свій власний параметр номер порту, переданий як частина вилученої команди, яка повинна бути виконана. Це може привести до збою sexec або підключення до SSH-сервера на ненавмисному порту.
Автор: Bitvise Limited
Дата поновлення: 2017-11-28
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Bitvise SSH Client

Ваша оцінка та відгук про програму: