Telegram 5.0.1

Скриншот Telegram

Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows для обміну текстовими повідомленнями та різноманітними файлами (аудіо, відео, документи і т.п.). Головна перевага Telegram Desktop — високий рівень захищеності приватних даних користувача, що досягається потужним шифруванням та автоматичним очищенням слідів листування.

Для початку роботи в Telegram потрібно мати мобільний телефон. Ви можете встановити на ньому додаток Telegram, або зареєструватися з комп’ютера отримавши на телефон СМС з кодом активації.

Серед найбільш цікавих та корисних можливостей Telegram Desktop можна виділити наступні: наявність клієнтів для всіх основних операційних систем та платформ; повна синхронізація повідомлень та налаштувань між усіма пристроями користувача; можливість створення груп (конференцій) та роботів (скриптів для автоматизації роботи з іншими користувачами); файли користувача можуть зберігатися у безкоштовному хмарному сховищі; висока швидкість роботи програми; простий та зручний інтерфейс; відсутність реклами.

Що нового

  • Виправлено кілька збоїв у нових інтерфейсах.
  • Виправлено розмір моноширинного шрифту.
  • Виправлено можливу проблему з розміром підкреслення шрифту.
Автор: Telegram Messenger LLP (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-04
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Telegram
  • Схожі програми

  • Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій. Сумісно не тільки з Windows, але і з MacOS, Android та iOS. Завдяки Zoom… WhatsApp WhatsApp – офіційний Windows-клієнт , що з’явився на ринку послуг з метою перенести та доповнити функції популярного мобільного додатку для… Signal Signal — безкоштовний застосунок для швидкого та комфортного обміну повідомленнями. Месенджер дозволяє обмінюватися миттєвими текстовими та голосовими… Viber Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну відео, аудіо, фото та іншими медіафайлами й інформацією через… Instagram Instagram — десктопна версія всесвітньо популярної соціальної мережі. Встановивши застосунок на свій ПК Windows, ви зможете робити все те, що і в… Discord Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів. Встановивши програму на свій ПК, ви зможете створювати голосові…