Telegram 4.12.2

Скриншот Telegram

Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows для обміну текстовими повідомленнями та різноманітними файлами (аудіо, відео, документи і т.п.). Головна перевага Telegram Desktop — високий рівень захищеності приватних даних користувача, що досягається потужним шифруванням та автоматичним очищенням слідів листування.

Для початку роботи в Telegram потрібно мати мобільний телефон. Ви можете встановити на ньому додаток Telegram, або зареєструватися з комп’ютера отримавши на телефон СМС з кодом активації.

Серед найбільш цікавих та корисних можливостей Telegram Desktop можна виділити наступні: наявність клієнтів для всіх основних операційних систем та платформ; повна синхронізація повідомлень та налаштувань між усіма пристроями користувача; можливість створення груп (конференцій) та роботів (скриптів для автоматизації роботи з іншими користувачами); файли користувача можуть зберігатися у безкоштовному хмарному сховищі; висока швидкість роботи програми; простий та зручний інтерфейс; відсутність реклами.

Що нового

  • Виправлено вибір реакцій користувача в каналах.
  • Виправлений збій під час запуску на старому устаткуванні. (Windows)
Автор: Telegram Messenger LLP (Сайт)
Дата поновлення: 2023-12-01
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Telegram
  • Схожі програми

  • Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій. Сумісно не тільки з Windows, але і з MacOS, Android та iOS. Завдяки Zoom… WhatsApp WhatsApp – офіційний Windows-клієнт , що з’явився на ринку послуг з метою перенести та доповнити функції популярного мобільного додатку для… Viber Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну відео, аудіо, фото та іншими медіафайлами й інформацією через… Signal Signal — безкоштовний застосунок для швидкого та комфортного обміну повідомленнями. Месенджер дозволяє обмінюватися миттєвими текстовими та голосовими… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для використання на всіх актуальних‭ ‬Windows-системах.‭ ‬Разом зі Скайп… Discord Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів. Встановивши програму на свій ПК, ви зможете створювати голосові…