Google Chrome Portable 124.0.6367.79

Скриншот Google Chrome Portable

Google Chrome Portable — це безкоштовна портативна версія Google Chrome для ПК Windows. Переносна версія браузера має той же функціонал, що і звичайна, тому ви зможете в повній мірі насолоджуватися швидким веб-серфінгом, використовуючи улюблений оглядач в будь-якій точці світу.

Google Chrome давно зарекомендував себе, як один з найкращих браузерів світу, але переносна версія додала ще один плюс — мобільність. Тепер ви зможете користуватися оглядачем і всіма його перевагами де завгодно. Все, що вам потрібно — завантажити Google Chrome Portable на USB накопичувач і запускати його в будь-який час і на будь-якому пристрої.

Переваги Google Chrome Portable

  • Необмежені можливості портативної версії, в порівнянні зі звичайною.
  • Відсутність слідів в реєстрі.
  • Компактний розмір програми.
  • Мобільність і кросплатформність.
  • Зручний користувальницький інтерфейс.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Carsten Knobloch (Сайт)
Дата поновлення: 2024-04-25
Операційна система: 7, 8, 8.1, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Google Chrome Portable
  • Схожі програми

  • Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… Mypal Mypal — безкоштовний веб-браузер з відкритим вихідним кодом для ПК Windows. Оглядач заснований на коді Pale Moon від Moonchild Productions, який є… Mozilla Firefox Firefox – це один з найпопулярніших у світі браузерів, що постійно розвивається і пропонує своїм користувачам широкий спектр можливостей. Разом з ним… Puffin Browser Puffin Browser, як і випливає з назви продукту – це веб-оглядач, основний акцент якого робиться на безпеку перебування в мережі Інтернет. Програма є… Chromium Chromium — простий у використанні веб-браузер, створений спеціально для забезпечення безпечної, швидкої і зручної веб-навігації. Також… SeaMonkey SeaMonkey — вільний безкоштовний набір програм для роботи в Інтернеті. SeaMonkey містить в собі веб-браузер, поштовий клієнт, адресну…