360 Total Security 11.0.0.1077

Скриншот 360 Total Security

360 Total Security – це якісний безкоштовний антивірус для Windows, робота якого базується на п’яти рушіях (Bitdefender, Avira, QVM II, 360 Cloud Engine). Він потужний, зручний і приємний у використанні, підтримує функції оптимізації та налаштування комп’ютера.

Усі елементи програми, включаючи сучасні інструменти та функції, розміщені таким чином, що інтерфейс має простий, структурований і зрозумілий вигляд.

360 Total Security забезпечує оптимізацію системи, антивірусний захист, інтернет-безпеку та очищує тимчасові файли. Разом з ним вашому пристрою не загрожують крадіжки даних під час здійснення покупок через інтернет, зломи веб-камери чи мережевих файлів й інші мережеві загрози, засмічення системи та реєстру, кейлоггери, вразливість системи.

Наявність загроз можна перевірити трьома способами: швидко, повністю та вибірково. Програма сканує системні налаштування, спільні додатки, активні процеси, об’єкти в автозавантаженні та інші файли. Під час перевірки, користувач може натиснути на команду автоматичного видалення шкідливих знахідок або обрати файли для видалення вручну.   

Основні переваги

Це безкоштовний антивірус, який не перевантажує системи та не потребує жодної додаткової реєстрації. Він має необмежений термін дії та є гарантом стабільної роботи вашого ПК. Поєднуючи багато сучасних антивірусних технологій та інструментів, він зберігає приємний і зручний інтерфейс та є доступним навіть для початківців.

Це потужний захист від шкідливих програм, що має три рівні сканування за запитом. Вбудовані рушії дозволяють працювати в офлайн-режимі.

Разом з 360 Total Security ви можете запускати будь-які додатки у режимі «Пісочниці» та не боятися нанести шкоду файловій системі.

Серфінг в Інтернеті безпечний завдяки тому, що програма підтримує більшість популярних браузерів.

Також антивірус перевіряє систему на вразливість, оптимізує автозапуск, очищає систему від непотрібних файлів.

Основні недоліки

Для того, щоб програма 360 Total Security працювала за замовчуванням, ваш ПК повинен мати підключення до Інтернету.

Висновок

Інсталяція 360 Total Security є одним із кращих безкоштовних способів захистити ваш ПК під час з’єднання з Інтернетом. Він легкий для розуміння, простий у використанні й працює стабільно та якісно.

Інсталяція

  • через посилання завантажте програмний файл;
  • відкрийте завантаження та вкажіть місце для збереження файлу;
  • оберіть мову;
  • натисніть «Встановити»;
  • після завершення інсталяції запустіть повну перевірку вашого комп’ютера.

Що нового

  • Додано: Повна підтримка WIN10 23H2 та WIN11 23H2
  • Покращено: Оновлення антивірусного ядра QEX
  • Покращено: Оновлена функціональність настільного органайзера
Автор: Qihu 360 Software (Сайт)
Дата поновлення: 2024-02-01
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
360 Total Security