Microsoft .NET Framework

Microsoft .NET Framework 4.6.2

Microsoft .NET Framework — збірка безкоштовних плагінів для запуску та функціонування програм написаних в стандарті «.NET». Інтеграція даних в зручному для користувачів вигляді за допомогою Microsoft .NET Framework дозволяє отримати на всіх версіях Windows, починаючи з Windows 98, єдиний принцип обробки інформації.

Третій .Net Framework включає Windows Presentation Foundation і платформу для веб-сервісів Windows Communication Foundation, а також Windows Workflow Foundation і Windows CardSpace.
Зміни в останній версії

— Багато додатків, змін і виправлень.

Автор: Microsoft Corporation
Поновлено:
Операційна система: Windows
Вартість: Безкоштовно
Українська мова: Присутня


Скачати Microsoft .NET Framework для WindowsКоментарі

Коментарів поки що немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Microsoft .NET Framework.

Інші програми у цій категорії
 • AMD Catalyst

  AMD Catalyst — набір всіх драйверів для відеокарт виробництва ATI сімейства RADEON, що гарантує контроль працездатності відеокарт ATI Radeon.

 • Driver Sweeper

  Driver Sweeper — невелика утиліта, призначена для повного видалення з системи різних драйверів, бекапу драйверів та їх відновлення.

 • DirectX

  DirectX — комплекс технологій, що підтримує насичений мультимедійним змістом контент.

 • DriverPack Solution

  DriverPack Solution — безкоштовний пакет для автоматичного встановлення, оновлення і пошуку драйверів для ПК під керуванням ОС Windows.

 • Java Runtime Environment

  Java Runtime Environment — виконавче середовище створене Sun Microsystems для запуску і використання застосовань на мові Java.

 • Realtek AC’97 Drivers

  Realtek AC’97 Drivers — безкоштовний набір драйверів для аудіосистеми AC’97, що використовується в більшості сучасних материнських карт.