Steam 1513197415 (12.12.2017)

Скриншот Steam

Steam‭ – ‬це клієнт,‭ ‬який допомагає завантажити платні та безкоштовні відеоігри,‭ ‬демоверсії та доповнення зі спеціального сервісу компанії Valve.‭ ‬Це платформа для обговорення останніх новинок,‭ ‬створення тематичних спільнот,‭ ‬пошуку користувачів для командної гри або суперництва і ще багатьох інших можливостей.

Щоб стати активним користувачем програми,‭ ‬встановіть сервіс на свій ПК,‭ ‬зареєструйтесь та налаштуйте профіль.‭ ‬Після цього ви зможете грати з друзями,‭ ‬створювати та вступати в спільноти,‭ ‬використовувати текстовий та голосовий чат,‭ ‬контролювати ігрову статистику,‭ ‬користуватися календарем для планування ігор.

Окрім власного профілю,‭ ‬користувачу завжди доступні магазин,‭ ‬бібліотека та основна спільнота програми.‭ ‬У магазині розміщено популярні пропозиції,‭ ‬список рекомендацій,‭ ‬новини,‭ ‬статистика ігор,‭ ‬особи та організації,‭ ‬що допомагають шукати популярну продукцію в Steam.

У бібліотеці можна ознайомитися з вашими іграми,‭ ‬програмами,‭ ‬завантаженнями,‭ ‬інструментами та іншими можливостями.‭ ‬Безпосередньо у цьому‭ ‬розділі програми можна придбати і те,‭ ‬чого вам не вистачає для повного щастя.

У Steam-спільноті доступні різні чати та форуми,‭ ‬можливість торгівлі з іншими користувачами,‭ ‬перегляд чужих досягнень,‭ ‬відео,‭ ‬скріншотів,‭ ‬трансляцій,‭ ‬створення власних обговорень і майстерня.‭  

Придбати будь-яку гру просто.‭ ‬Всі покупки здійснюються через віртуальний кошик.‭ ‬Переказувати кошти можна зі спеціального віртуального гаманця,‭ ‬кредитних карток і за допомогою інших популярних способів оплати.‭ ‬Всі дані передаються через зашифроване з’єднання,‭ ‬тому здійснення покупок можна вважати безпечним.

Якщо ви не вирішили,‭ ‬яку саме гру бажаєте придбати,‭ ‬то Steam‭ ‬з радістю вам у цьому‭ ‬допоможе.‭ ‬Завдяки цій програмі ви зможете зазирнути в кожен ігровий світ та з’ясувати чи підійде він вам.‭

Основні переваги‭ ‬Steam для Windows

Платформа дозволяє відправитися в магазин з великим асортиментом товарів для професійних геймерів та гравців-початківців,‭ ‬не виходячи з дому.‭ ‬Steam гарантує швидкий доступ до відеоігор від Valve та партнерів компанії:‭ ‬2K Games,‭ ‬Epic Games, THQ, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, 1С,‭ ‬id Software, SEGA, GSC Game World, Atari,‭ ‬Rockstar Games,‭ ‬Bethesda Softworks, Telltale Games, Ubisoft, Activision,‭ ‬Paradox Interactive та інших.

Завантажувати куплені ігри можна з серверів програми‭ ‬на будь якому пристрої,‭ ‬де можливе використання Steam-клієнта.‭ ‬Якщо розпочате вами завантаження не закінчилося,‭ ‬а роботу комп’ютера було припинено з різних причин,‭ ‬то завантаження продовжиться після його ввімкнення.

Шалена популярність програми досягнута й завдяки зручному інтерфейсу,‭ ‬багатомовності та поєднанню широкого спектра функціональних можливостей.‭

Основні недоліки

До основних недоліків користувачі відносять обмежену бібліотеку,‭ ‬платну продукцію.‭ ‬У деякі ігри не можна грати без підключення до мережі.‭ ‬Також без цього неможливо встановити будь-яку гру.‭ ‬Також буває,‭ ‬що продукція,‭ ‬придбана через Steam в одному регіоні,‭ ‬не працює в іншому.

Інсталяція

 • за допомогою запропонованого посилання завантажте файл‭ ‬SteemSetup.exe‭;
 • відкрийте завантаження‭;
 • ознайомтесь з вступною інформацією у вікні інсталяції та натисніть‭ «‬Далі‭»;
 • підтвердьте згоду на дотримання умов ліцензії‭;
 • оберіть мову програми‭;
 • підтвердьте‭ ‬встановлення та запустіть програму.‭ 

Що нового

 • Додана прив'язка «Always On» для прив'язки прив'язок до дії, коли активований набір дій або рівень. Це можна використовувати для настройки клавіш-модифікаторів, які завжди активні в шарі, змінюючи яскравість або колір світлодіода на основі набору або шару і т.д., А також можуть взаємодіяти з активаторами, щоб почати роботу з натисканням або турбо, наприклад.
 • Додана нова вкладка в Configuration Browser для конфігурацій, експортованих вашими друзями Steam. Ці конфіги тепер також будуть відображатися на вкладці спільноти, навіть якщо в іншому випадку вони не були б кваліфіковані для показу при ранжируванні по голосам або часу відтворення. Зверніть увагу, що будуть відображатися тільки експортовані конфіги, а не особисті конфіги.
 • Додано дію прив'язки «Пусте зв'язування», призначене для використання в шарах. По суті, це спеціальна прив'язка, яка абсолютно нічого не робить, тому прив'язки можуть бути видалені із шару, так як стан за замовчуванням «нічого» означає використання того, що знаходиться нижче цього шару. Ця спеціальна прив'язка також може бути виявлена ​​радіальними меню і виключає можливість використання цього елемента в меню.
 • Додана опція «Видалити значок» на екран вибору значка меню радіального / сенсорного меню.
 • Додано прив'язка для установки кольору світлодіода відповідно до слотом Xinput
 • Перероблено виявлення вікон, які потребують режиму Lizard для Steam Controller. Також додано дію перемикання Lizard Mode.
 • Додана підтримка декількох десятків Xbox-сумісних контролерів за даними, зібраними від користувачів. Ці контролери тепер розглядаються як контролери Xbox замість загальних геймпадов.
 • Додана підтримка декількох контролерів PS4: HORI TAC4, HORI TAC PRO, Hitbox PS4 Arcade Stick і Venom PS4 Arcade Stick.
 • Виправлена ​​помилка конфігурації UI, в якій власні дії могли бути обрані в не-рідних іграх.
 • Виправлена ​​помилка, при якій вихідні зміни за замовчуванням не поширювалися правильно через шари.
 • Виправлені кнопки ігрових дій, що дозволяють перейти від власного списку дій
 • Виправлені деякі проблеми з набором символів з акцентом і іншими неанглійськими символами за допомогою екранної клавіатури.
 • При відключенні контролера фіксована екранна клавіатура застрягла на екрані
 • Виправлено багато фокусів і проблем з призначеним для користувача інтерфейсом під час налаштування або персоналізації контролера.
 • Виправлена ​​помилка з діалоговим вікном для вибору в перший раз, коли в грі немає рекомендованої конфігурації.
 • Виправлено кілька помилок збереження, що включають конфігурації з віддаленими наборами дій.
 • Виправлена ​​помилка, при якій нові конфігурації розробники не відображали б ніяких доступних кнопок.
 • Виправлена ​​помилка, при якій рівні типів рідного режиму могли некоректно складатися з іншими верствами.
 • Фіксовані конфігурації Big Picture, які не беруть зміни в призначеннях Face Button.
 • Фіксований батьківський PIN-плейер з великим малюнком не відповідає на вхід контролера.
Автор: Valve Corporation
Дата поновлення: 2017-12-14
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Steam

Ваша оцінка та відгук про програму: