WhatsApp 24.9.82

Скриншот WhatsApp

WhatsApp – офіційний Windows-клієнт, що з’явився на ринку послуг з метою перенести та доповнити функції популярного мобільного додатку для спілкування та обміну інформацією на таку зручну у використанні платформу, як персональний комп’ютер.  

Завдяки синхронізації роботи додатка на всіх пристроях одного користувача можливе безперервне спілкування, не залежно від того, яким з них ви користуєтеся в конкретну мить. Єдина особливість WhatsApp в тому, що він не буде активним, якщо смартфон втратить підключення до Інтернет-мережі.

Провідною функцією програми є безкоштовна комунікація між людьми на різних просторових відстанях. З нею ви можете робити голосові дзвінки, створювати відеочати, обмінюватися повідомленнями з одним контактом чи групами людей, які можуть включати майже три сотні осіб.

Окрім цього користувачі можуть надсилати одне одному фото, відео, голосові звернення, PDF-файли, електронні таблиці, слайд-шоу та інші документи до 100 МБ.

Попри високий рівень конкуренції серед подібних проектів, додатком WhatsApp користуються сотні мільйонів користувачів з усього світу. Завдяки цьому значно зростають шанси знайти серед них своїх друзів.

Основні переваги WhatsApp для Windows

Серед переваг програми – синхронізація даних між усіма пристроями користувача, авторизація за телефонним номером, швидкість роботи, уніфікований і простий для користування інтерфейс, можливість обміну різними файлами вагою до 100 МБ. Також до плюсів можна зарахувати те, що WhatsApp Web підтримує всі сучасні браузери (окрім Internet Explorer). У пізніх версіях наявне наскрізне шифрування, що дозволяє зберегти переслану інформацію від перегляду сторонніми особами.   

Основні недоліки

Ви не зможете використовувати тільки версію програми для комп’ютера. WhatsApp для ПК напряму залежить від смартфонів. Без цього підключення ви не зможете ні зареєструватися, ні користуватися програмою (якщо телефон буде від’єднаний від мережі). Недоліком вважають і те, що розробники WhatsApp не відразу почали піклуватися про безпеку своїх користувачів. Ранні версії не є захищеними від доступу третіх осіб. Також важливо, що з часом, за повідомленнями розробників, WhatsApp перестане працювати на малопопулярних версіях платформ.  

Інсталяція

  • переконайтеся, що на вашому смартфоні встановлено WhatsApp;
  • запустіть завантаження файлу з програмним забезпеченням через посилання на нашому сайті;
  • відкрийте завантажений файл WhatsAppSetup.exe;
  • у вікні інсталяції відскануйте QR-код через WhatsAppWeb на телефоні;
  • дочекайтеся завершення синхронізації даних і розпочніть використання програми.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: WhatsApp Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-22
Операційна система: 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
WhatsApp
  • Схожі програми

  • Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій. Сумісно не тільки з Windows, але і з MacOS, Android та iOS. Завдяки Zoom… Telegram Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows для обміну текстовими повідомленнями… Signal Signal — безкоштовний застосунок для швидкого та комфортного обміну повідомленнями. Месенджер дозволяє обмінюватися миттєвими текстовими та голосовими… Instagram Instagram — десктопна версія всесвітньо популярної соціальної мережі. Встановивши застосунок на свій ПК Windows, ви зможете робити все те, що і в… Viber Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну відео, аудіо, фото та іншими медіафайлами й інформацією через… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для використання на всіх актуальних‭ ‬Windows-системах.‭ ‬Разом зі Скайп…