OneDrive 21.230.1107.0004

Скриншот OneDrive

Microsoft OneDrive — клієнт хмарного сховища OneDrive для ПК з операційною системою Windows. Це хмарне сховище призначеного для зберігання, синхронізації та обміну файлами в режимі онлайн. OneDrive дозволяє отримати доступ до даних з будь-якого пристрою, що підключений до інтернету а також робить можливим обмін і роботу над завантаженими даними іншим користувачам.

Під час встановлення клієнта OneDrive на комп'ютері створюється окрема папка. Все, що ви покладете в цю папку автоматично завантажиться у хмарне сховище. Ви можете отримати доступ до цього файлу з будь-якого пристрою на якому встановлено клієнт або за допомогою браузера на сайті OneDrive.

Серед основних можливостей Microsoft OneDrive можна виділити наступні: 5 ГБ вільного місця; перегляд зображень у вигляді ескізів та слайд-шоу; можливість встановлення рівня доступу для файлів і папок; робота з документами безпосередньо у браузері; перегляд файлів різних форматів; збереження файлів Microsoft Office прямо з програми; завантаження цілих папок одним архівом; шифрування з’єднання.

Що нового

  • Ми вирішили проблеми з продуктом, щоб підвищити надійність та продуктивність програми синхронізації OneDrive.
Автор: Microsoft Corporation (Сайт)
Дата поновлення: 2021-12-02
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
OneDrive

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle