Foxit Reader 9.3.0.10862

Скриншот Foxit Reader

Foxit Reader — безкоштовна програма для перегляду та друку документів в форматі PDF. Foxit Reader не дуже вимогливий до системних показників комп’ютера і здатний працювати практично з усіма версіями Windows.

Деякі особливості Foxit Reader: малий розмір програми, не потребує інсталяції, швидкість в роботі, можливість додавання коментарів до існуючого документа PDF і подальше його збереження чи друк, великий рівень безпеки, володіє багатомовним інтерфейсом.

Що нового

  • Виділено поточний контент для читання, коли ви використовуєте Jaws для читання документа, що спрощує робочий процес PDF.
  • Друк PDF-файлів з використанням призначених для користувача налаштувань в префіксах Print Dialog, якщо такі є. Ви можете переглянути пресети діалогового вікна друку на вкладці «Властивості» на вкладці «Файл».
  • Додано опцію переходу до кореневих папок SharePoint при виборі з останніх папок або доступу до нової бібліотеки, яка не перебуває у кореневій папці.
  • Деякі інші зручні поліпшення.
  • Виправлені деякі проблеми безпеки і стабільності.
Автор: Foxit Software (Сайт)
Дата поновлення: 2018-10-08
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Foxit Reader

Ваша оцінка та відгук про програму:

  • Схожі програми

  • doPDF doPDF — це безкоштовний драйвер для встановлення віртуального PDF-принтера,… Adobe Acrobat Pro Adobe Acrobat Pro — багатофункціональний пакет інструментів для створення,… PDFCreator PDFCreator — програма яка призначена для конвертації документів різноманітних… novaPDF novaPDF — програма для створення PDF з безліччю налаштувань , що дозволяють… PrimoPDF PrimoPDF — безкоштовна програма для швидкого і якісного перетворення файлів… Bullzip PDF Printer BullZip PDF Printer — це потужна програма, яка дозволяє конвертувати будь-який… Adobe Acrobat Reader Adobe (Acrobat) Reader — найбільш поширена потужна безкоштовна програма для роботи… PDF-XChange Viewer PDF-XChange Viewer — безкоштовна програма для перегляду файлів в форматі PDF. Деякі… STDU Viewer STDU Viewer — програма для зручного перегляду електронної документації… Cool PDF Reader Cool PDF Reader — це мініатюрний безкоштовний PDF-переглядач для читання та друку… Sumatra PDF Sumatra PDF — компактна і надійна безкоштовна програма для перегляду файлів… Всі програми категорії «Створення PDF» → Всі програми категорії «Перегляд PDF» →