Java Runtime Environment 8u411

Скриншот Java Runtime Environment

Java Runtime Environment (JRE) — виконавче середовище створене Sun Microsystems для запуску і використання застосовань написаних на мові програмування Java.

На мові Java написана велика кількість програм і ігор, особливо тих, для яких важлива мобільність. Деякі веб-сторінки також використовують Java. При цьому не варто плутати Java з JavaScript. Останній більш поширений в Інтернеті, але для своєї роботи не вимагає установки Java Runtime Environment (JRE) і інтерпретується безпосередньо в Інтернет-браузер.

Що нового

  • Реалізація XML-підпису оновлена до Santuario 3.0.3. Додано підтримку чотирьох нових методів підпису RSA-MGF1 на основі SHA-3: SHA3_224_RSA_MGF1, SHA3_256_RSA_MGF1, SHA3_384_RSA_MGF1 та SHA3_512_RSA_MGF1. Хоча ці URI нового алгоритму не визначені в javax.xml.crypto.dsig.SignatureMethod у випусках оновлень JDK, вони можуть бути представлені як рядкові літерали, щоб бути функціонально еквівалентними. Підтримка алгоритму хешування SHA-3 була реалізована в JDK 9 через JEP 287. У попередніх версіях можуть використовуватися сторонні постачальники безпеки.
  • Крім того, додано підтримку наступних підписів EdDSA: ED25519 та ED448. Хоча ці URI нового алгоритму не визначені в javax.xml.crypto.dsig.SignatureMethod у випусках оновлення JDK, вони можуть бути представлені як рядкові літерали, щоб бути функціонально еквівалентними. JDK підтримує EdDSA, починаючи з JDK 15. У попередніх версіях можуть використовуватися сторонні постачальники безпеки. Ще одна відмінність полягає в тому, що JDK, як і раніше, підтримує функцію here() за умовчанням. Однак ми рекомендуємо уникати використання функції here() у нових підписах та замінювати існуючі підписи, в яких використовується функція here(). У майбутніх версіях JDK, швидше за все, буде відключено і зрештою видалено підтримку цієї функції, оскільки її неможливо підтримувати за допомогою стандартного API Java XPath. Тепер користувачі можуть відключити функцію here(), встановивши для якості безпеки jdk.xml.dsig.hereFunctionSupported значення false.
Автор: Sun Microsystems (Сайт)
Дата поновлення: 2024-04-16
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Java Runtime Environment