AnVir Task Manager 9.4

Скриншот AnVir Task Manager

AnVir Task Manager — безкоштовна багатофункціональна програма для керування запущеними на комп'ютері процесами і елементами автозапуску. Також програма надає доступ до великої кількості інструментів для налаштування ПК.

За допомогою цієї утиліти ви зможете керувати завантаженням програм, процесів, драйверів і служб при старті ОС Windows. Також AnVir Task Manager допомагає виявляти і знищити віруси і spyware, прискорювати завантаження операційної системи Windows і роботу комп'ютера в цілому.

Програма надає користувачеві детальну інформацію про роботу системи. У системному треї AnVir Task Manager розміщує значки для відображення детальної інформації про використання жорсткого диска, про процесор, пам'ять і аккумулятор комп'ютера.

Можливості та переваги AnVir Task Manager

  • Можливість керування автозавантаженням, всіма запущеними процесами, сервісами і драйверами.
  • Доступна заміна Диспетчера Завдань.
  • Можливість підвищення продуктивності ПК.
  • Виявлення та деактивація шкідливих програм.
  • Безліч тонких налаштувань для ОС Windows.

Що нового

  • Оновлено модуль моніторингу моніторингу та базу даних програми автозавантаження
Автор: AnVir Software (Сайт)
Дата поновлення: 2021-08-06
Операційна система: 7, 8, 10, 11
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
AnVir Task Manager
  • Схожі програми

  • AIDA64 AIDA64 — потужний інструмент діагностики і тестування ПК під керуванням операційної системи Windows. Ця програма пропонує… Sound Booster Sound Booster – це програмний підсилювач звуку від компанії Letasoft. Продукт розповсюджується безкоштовно. Ознайомчий режим « все включено… CCleaner CCleaner – це ефективна утиліта для очищення, оптимізації та захисту приватності користувача на ПК під керуванням актуальних операційних систем Windows.… HWiNFO HWiNFO – безкоштовна утиліта, що дозволяє оцінити продуктивність процесора (CPU, FPU, MMX), материнської плати, пам’яті, жорстких дисків,… CPU-Z CPU-Z — безкоштовна програма для відображення технічної інформації про складові частини (центральний процесор, відеокарта, материнська плата,… Auslogics BoostSpeed AusLogics BoostSpeed — програма для оптимізації роботи комп’ютера , потужний засіб по налаштуванні операційної системи, очищенні реєстру…