AnVir Task Manager 9.3.3

Скриншот AnVir Task Manager

AnVir Task Manager — безкоштовна багатофункціональна програма для керування запущеними на комп'ютері процесами і елементами автозапуску. Також програма надає доступ до великої кількості інструментів для налаштування ПК.

За допомогою цієї утиліти ви зможете керувати завантаженням програм, процесів, драйверів і служб при старті ОС Windows. Також AnVir Task Manager допомагає виявляти і знищити віруси і spyware, прискорювати завантаження операційної системи Windows і роботу комп'ютера в цілому.

Програма надає користувачеві детальну інформацію про роботу системи. У системному треї AnVir Task Manager розміщує значки для відображення детальної інформації про використання жорсткого диска, про процесор, пам'ять і аккумулятор комп'ютера.

Можливості та переваги AnVir Task Manager

  • Можливість керування автозавантаженням, всіма запущеними процесами, сервісами і драйверами.
  • Доступна заміна Диспетчера Завдань.
  • Можливість підвищення продуктивності ПК.
  • Виявлення та деактивація шкідливих програм.
  • Безліч тонких налаштувань для ОС Windows.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: AnVir Software
Дата поновлення: 2019-08-14
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
AnVir Task Manager

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle
  • Схожі програми

  • dupeGuru dupeGuru — безкоштовна програма для пошуку і подальшого видалення будь-яких… Telamon Cleaner Telamon Cleaner — багатофункціональний інструмент для обслуговування ПК Windows. Цей… CCleaner CCleaner – це ефективна утиліта для очищення, оптимізації та захисту приватності… Unlocker Unlocker — безкоштовний засіб за допомогою якого можна видаляти, переміщати… AdwCleaner AdwCleaner — безкоштовна утиліта для пошуку і видалення небажаного програмного… EasyCleaner Easy Cleaner — багатофункціональний чистильник реєстру Windows. Програма може видаляти… CPU-Z CPU-Z — безкоштовна програма для відображення технічної інформації про складові… EVEREST Home Edition EVEREST Home Edition — безкоштовна версія програма для отримання інформації,… System Explorer System Explorer — безкоштовна програма для моніторингу та управління системними… CrystalDiskInfo CrystalDiskInfo — невелика безкоштовна утиліта для діагностики роботи жорстких… AIDA64 AIDA64 — потужний інструмент діагностики і тестування ПК під керуванням… PC Wizard PC Wizard — програма, яка надає велику інформацію про всі встановлені… AVG TuneUp AVG PC TuneUp — набір інструментів, що дозволяють налаштувати і оптимізувати… Win Toolkit Win Toolkit — проста та легка у використання безкоштовна програма, створена… SpeedFan SpeedFan — програма, що стежить за показниками датчиків материнської плати,… RivaTuner RivaTuner — потужна програма для тонкого налаштування відеокарт виробництва NVIDIA.… Windows USB/DVD Download Tool Windows USB/DVD Download Tool — проста у використанні безкоштовна програма для створення… Всі програми категорії «Обслуговування» → Всі програми категорії «Діагностика» → Всі програми категорії «Налаштування» →