Waterfox 56.0.3

Скриншот Waterfox

Waterfox‭ ‬– це браузер,‭ ‬розроблений для використання широкого спектра можливостей‭ ‬64-бітної операційної системи Windows,‭ ‬яка підтримує понад‭ ‬4‭ ‬Гб оперативної пам'яті.‭ ‬Створили‭ ‬web-переглядач,‭ ‬опираючись на безкоштовний Mozilla Firefox.

Оперативна робота‭ ‬– це основна якісна характеристика Вотерфокса,‭ ‬за яку його полюбили мільйони користувачів.‭ ‬Підтвердженням цього є суттєва кількість завантажень.

Розробники постійно вдосконалюють проект,‭ ‬намагаються зробити його ще більш орієнтованим на користувача.‭ ‬Цей браузер,‭ ‬як і інші сучасні переглядачі,‭ ‬піклується про захист операційної системи від ворожих атак вірусів,‭ ‬від шпигунських програм.‭ ‬У ньому наявна функція блокування реклами та режим анонімності.‭ ‬Він дозволяє використовувати інструменти веб-розробки.‭ ‬Гарантує якісну роботу візуальних закладок,‭ ‬дає змогу групувати вкладки,‭ ‬завдяки вбудованим плеєрам і завантажувачам дозволяє безпроблемно послуговуватися мультимедією різних веб-сайтів,‭ ‬– все,‭ ‬як і в інших браузерах,‭ ‬проте набагато якісніше і швидше.

Багато користувачів Firefox зіткнулися з проблемою відмови в роботі окремих додатків. Waterfox підтримує їхню роботу в стандартному режимі.

Основні переваги Waterfox

Серед основних переваг браузера‭ ‬– швидкісне виконання команд і обробка‭ ‬даних,‭ ‬що дозволяє відразу відтворювати медіа будь-яких‭ ‬web-сторінок.

Також позитивними характеристиками є функція блокування рекламних спливаючих вікон,‭ ‬наявність багатьох мов,‭ ‬зокрема української та російської,‭ ‬спрощений інтерфейс,‭ ‬підтримка доповнень,‭ ‬що перестали працювати на Firefox.

Користувач може зберегти історію та паролі з Фаерфокса з допомогою функції‭ ‬«Firefox Sync‭»‬.‭ ‬Це гарантує вам комфортну зміну пристроїв зі збереженням ваших даних.

Основні недоліки Waterfox

Вотерфокс немає значних недоліків,‭ ‬якщо виникають помилки в роботі,‭ ‬то розробники працюють над їх усуненням.‭ ‬Єдине,‭ ‬що‭ ‬браузер,‭ ‬у деяких випадках,‭ ‬використовує більше оперативної пам'яті.

Особливості інсталяції

 • перейдіть по запропонованому‭ ‬посиланню,‭ ‬щоб розпочати завантаження програмного забезпечення‭;
 • відкрийте завантажений файл‭;
 • виконайте стандартні команди,‭ ‬зазначені у вікні встановлення.

Встановлення бажаної мови

 • зайдіть в меню установленого браузера‭;
 • відкрийте розділ‭ ‬«Option‭»‬;
 • відкрийте вкладку‭ ‬«General‭»‬;
 • у‭ ‬«Locale Select‭»‬ виберіть зі списку мову,‭ ‬яка вас цікавить.

Пам'ятайте,‭ ‬що за потреби ви можете імпортувати у Вотерфокс налаштування з Фаерфокса.

Що нового

 • Виправлений невірний файл оновлення, який доставляється користувачам
 • Виправлення для виявлення браузера за замовчуванням.
 • Увімкніть e10s, вимкніть e10s-multi для надбудов, позначених як несумісні. Якщо у вас є проблеми з будь-якими надбудовами, повністю вимкніть e10s.
 • Вилучена мітка «e10s - (PID)» з вкладок.
Автор: Waterfox project
Дата поновлення: 2018-01-15
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Waterfox

Ваша оцінка та відгук про програму: