Total Commander 9.22

Скриншот Total Commander

Total Commander — популярний файловий менеджер з практично всіма необхідними для таких програм функціями. Total Commander продовжує добру традицію двохпанельних файлових менеджерів, що відрізняється підвищеною зручністю і функціональністю, підтримує плагіни, має безліч вбудованих корисних інструментів. Програма обробляє архіви і дозволяє легко копіювати файли в архів і з нього. Також в Total Commander вбудовані дуже зручні переглядачі для мультимедіа і графічних файли, пакувальники ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE і додаткові dll для інших архівних файлів.

Основні можливості Total Commander: зручний для користувача інтерфейс; можливість установки різних кольорів для фону файлів і тек; режим редагування і ручної синхронізації при порівнянні файлів за вмістом; окреме вікно з деревом тек для кожної з панелей; можливість зміни значення полів контентних плагінів в діалозі зміни атрибутів; журнал файлових операцій; відображення літери диска у вкладках; підтримка налаштування колонок та ескізів сторінок для системних плагинов; інструмент групового перейменування файлів дозволяє редагувати імена файлів безпосередньо і т. п.

Що нового

  • Виправлено: Копіювання прихованого або системного файлу з використанням більш старого методу за замовчуванням (стандартного зняття прапорця) -> попередження про перезапис прихованих / системних файлів, для яких було показано діалогове вікно звичайного перезапису (32/64).
  • Виправлено: діалог підтвердження перезапису тільки для читання може відображатися в середині копіювання, а не в кінці (32/64).
  • Виправлено: Перезаписувати файл тільки для читання, в той час як попередження тільки для читання було відключено, але для прихованого / система включена -> як і раніше попередження тільки для читання при використанні розширеного діалогу перезапису (32/64).
  • Виправлено: Мініатюра кеша: не намагайтеся зберігати стиснені мініатюри при збереженні стиснутих збоїв (32/64).
  • Виправлено: Копіювання прихованого або системного файлу стандартним методом (CopyFileEx) -> без попередження про перезапис, крім випадків, коли він також мав атрибут тільки для читання. Може бути перевизначити з OverwriteHidSysNotReadonly = 1 (32/64).
  • Виправлено: можливий збій в бібліотеці компілятора, коли дескриптор вікна стає недійсним в обробнику повідомлень головного вікна (64).
Автор: C. Ghisler & Co. (Сайт)
Дата поновлення: 2019-03-15
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: $42.00
Український інтерфейс: Є українізатор
Скачати
Total Commander

Ваша оцінка та відгук про програму: