Sound Booster 1.12.0.538

Скриншот Sound Booster

Sound Booster – це програмний підсилювач звуку від компанії Letasoft. Продукт розповсюджується безкоштовно. Ознайомчий режим «все включено» діє протягом чотирнадцяти днів. Далі користувачеві буде потрібно придбати платну ліцензію і активувати продукт через Інтернет.

Основу роботи програми складають два механізми посилення звуку – ін'єкція коду і керування об'єктами APO (Audio Processing Objects), між якими можна перемикатися за допомогою вбудованого меню. За допомогою цих  двох методів Sound Booster дозволяє збільшувати звук динаміків, навіть якщо значення гучності в налаштуваннях штатних інструментів операційної системи виставлено на максимальне значення. Це корисно, тому що рівень звуку в деяких додатках навмисно занижений.

Налаштування підсилювача не дуже багаті, зате дозволяють керувати функціями збільшення і зменшення гучності довільними комбінаціями клавіш. Нарівні з цим користувачам доступний і звичний повзунок-регулятор.

Графічного інтерфейсу у програми, як такого, немає. Відобразити повзунок рівня звуку можна за допомогою значка Sound Booster в треї Windows. Там же здійснюється і перемикання між способами збільшення гучності.

Переваги Sound Booster

  • Можливість безкоштовного використання програми.
  • Підтримка російської мови.
  • Легкість в освоєнні.
  • Можливість керування гучністю за допомогою слайдера і гарячих клавіш.
  • Можливість автоматичного запуску при старті операційної системи.

Недоліки Sound Booster

  • Необхідність активації продукту після чотирнадцяти днів ознайомчого періоду.
  • Відсутність української локалізації програми.

Висновок

Програма підійде всім користувачам без винятку, оскільки кожен в своїй практиці спілкування з ПК напевно стикався з додатками з навмисно заниженим рівнем гучності. Особливо, звичайно, це стосується власників ноутбуків, які працюють, слухають музику і дивляться відео без використання зовнішніх динаміків.

Встановлення Sound Booster

Встановлення підсилювача виглядає стандартно і дозволяє вручну задати шлях розташування Sound Booster на жорсткому диску.

Щоб змінити мову інтерфейсу елементів меню, клацніть правою кнопкою миші по іконці інструменту в правому нижньому куті робочого столу, після чого оберіть пункт «Settings». У вікні, вкажіть необхідне значення мови в розділі «Interface language». Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте утиліту.

Що нового

  • Виправлені проблеми з активацією через Інтернет
  • Виправлено незначні помилки
Автор: Letasoft LLC (Сайт)
Дата поновлення: 2022-05-20
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Sound Booster