Opera 110.0.5130.23

Скриншот Opera

Opera – один з найпопулярніших безкоштовних веб-оглядачів, який забезпечує швидкість, зручність та якість роботи користувача в Інтернеті. Встановивши її на свій ПК, ви зможете якомога краще організувати свій простір в мережі.

Інтерфейс програми уніфіковано до єдиної форми більшості браузерів, але зі значними перевагами. Він багатомовний, підтримує різні платформи, простий у використанні й має безліч можливостей для налаштування: вибір тем, стилів, розширень, налаштування гарячих клавіш, завантаження власних зображень, вибір або завантаження улюблених пошукових систем для встановлення їх за замовчуванням тощо.

Opera захистить вашу операційну систему від зловмисного програмного забезпечення та нав’язливої реклами. Ввімкнена вбудована VPN Opera дозволить змінити ваше онлайн-місцеположення для конфіденційного перегляду веб-сторінок в загальнодоступних мережах Wi-Fi.

Разом з цим переглядачем ви зможете робити візуальні закладки, групувати їх та виносити на панель швидкого доступу, переглядати новини відповідно до своїх інтересів, миттєво конвертувати понад тридцять видів валют.

Також ви можете користуватися своїм профілем на різних пристроях завдяки портативній версії та можливості синхронізації даних.

Основні переваги

Цей браузер піклується про безпеку та якість перебування користувача в Інтернеті. Він блокує рекламні вікна та вірусні атаки. За умов блокування реклами сторінки з великим обсягом даних завантажуються на 90% швидше.

Окремої уваги заслуговує безкоштовна функція VPN, яка підвищує конфіденційність web-перегляду.

Візуальні закладки дозволяють об’єднати важливі вам інтернет-сторінки в одній галереї. Вигляд їхніх мініатюр залежить від кількості таких закладок та ваших вподобань, переглядати їх можна й у вигляді структури класичного дерева. Є можливість перенести всі закладки з будь-якого іншого браузера в Оперу. Найважливіші з закладок можна продублювати в панелі для швидкого доступу. Доступна синхронізація закладок на всіх ваших пристроях.

Завдяки вбудованому конвертеру валют, що підтримує понад 30 валют, ви зможете легко робити покупки в будь-якому куточку світу.

Щоб браузер найкраще підходив вам, налаштуйте його інтерфейс, обираючи з понад тисячі розширень та анімованих тем те, що вам до вподоби. Портативна версія  дозволяє запустити браузер з USB-накопичувача на будь-якому комп’ютері.

Браузер автоматично оновлюється до останньої версії. Власники ноутбуків зможуть довше працювати в інтернеті без підключення до електроенергії, адже Опера економить заряд  акумулятора. І це далеко не всі переваги браузера.

Основні недоліки

Користувачі негативно відгукуються на проблеми переглядача з автоматичним перекладом сторінок. Якість роботи Opera безперечно залежить від системних характеристик ПК користувача.

Висновок

Opera є одним із потужних браузерів, який удосконалюють протягом багатьох років. Розробники поєднали в ньому всі стандартні функції веб-переглядачів і постійно створюють новаторські проекти, спрямовані підтримувати його популярність і розширювати кількість користувачів.   

Інсталяція

  • натисніть на посилання, розміщене на нашому сайті, для завантаження програмного файлу;
  • зачекайте завершення завантаження;
  • запустіть завантажений файл OperaSetup;
  • підтвердьте згоду на дотримання умов користування, натиснувши «Прийняти і встановити»;
  • дочекайтеся привітання від Opera і розпочинайте роботу.

Що нового

  • CHR-9706 Оновлено Chromium на Desktop-stable-124-5130 до версії 124.0.6367.62
  • DNA-116008 [Win] Кнопки смуги прокручування не видно
Автор: Opera Software ASA (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-14
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Opera