Opera 105.0.4970.34

Скриншот Opera

Opera – один з найпопулярніших безкоштовних веб-оглядачів, який забезпечує швидкість, зручність та якість роботи користувача в Інтернеті. Встановивши її на свій ПК, ви зможете якомога краще організувати свій простір в мережі.

Інтерфейс програми уніфіковано до єдиної форми більшості браузерів, але зі значними перевагами. Він багатомовний, підтримує різні платформи, простий у використанні й має безліч можливостей для налаштування: вибір тем, стилів, розширень, налаштування гарячих клавіш, завантаження власних зображень, вибір або завантаження улюблених пошукових систем для встановлення їх за замовчуванням тощо.

Opera захистить вашу операційну систему від зловмисного програмного забезпечення та нав’язливої реклами. Ввімкнена вбудована VPN Opera дозволить змінити ваше онлайн-місцеположення для конфіденційного перегляду веб-сторінок в загальнодоступних мережах Wi-Fi.

Разом з цим переглядачем ви зможете робити візуальні закладки, групувати їх та виносити на панель швидкого доступу, переглядати новини відповідно до своїх інтересів, миттєво конвертувати понад тридцять видів валют.

Також ви можете користуватися своїм профілем на різних пристроях завдяки портативній версії та можливості синхронізації даних.

Основні переваги

Цей браузер піклується про безпеку та якість перебування користувача в Інтернеті. Він блокує рекламні вікна та вірусні атаки. За умов блокування реклами сторінки з великим обсягом даних завантажуються на 90% швидше.

Окремої уваги заслуговує безкоштовна функція VPN, яка підвищує конфіденційність web-перегляду.

Візуальні закладки дозволяють об’єднати важливі вам інтернет-сторінки в одній галереї. Вигляд їхніх мініатюр залежить від кількості таких закладок та ваших вподобань, переглядати їх можна й у вигляді структури класичного дерева. Є можливість перенести всі закладки з будь-якого іншого браузера в Оперу. Найважливіші з закладок можна продублювати в панелі для швидкого доступу. Доступна синхронізація закладок на всіх ваших пристроях.

Завдяки вбудованому конвертеру валют, що підтримує понад 30 валют, ви зможете легко робити покупки в будь-якому куточку світу.

Щоб браузер найкраще підходив вам, налаштуйте його інтерфейс, обираючи з понад тисячі розширень та анімованих тем те, що вам до вподоби. Портативна версія  дозволяє запустити браузер з USB-накопичувача на будь-якому комп’ютері.

Браузер автоматично оновлюється до останньої версії. Власники ноутбуків зможуть довше працювати в інтернеті без підключення до електроенергії, адже Опера економить заряд  акумулятора. І це далеко не всі переваги браузера.

Основні недоліки

Користувачі негативно відгукуються на проблеми переглядача з автоматичним перекладом сторінок. Якість роботи Opera безперечно залежить від системних характеристик ПК користувача.

Висновок

Opera є одним із потужних браузерів, який удосконалюють протягом багатьох років. Розробники поєднали в ньому всі стандартні функції веб-переглядачів і постійно створюють новаторські проекти, спрямовані підтримувати його популярність і розширювати кількість користувачів.   

Інсталяція

 • натисніть на посилання, розміщене на нашому сайті, для завантаження програмного файлу;
 • зачекайте завершення завантаження;
 • запустіть завантажений файл OperaSetup;
 • підтвердьте згоду на дотримання умов користування, натиснувши «Прийняти і встановити»;
 • дочекайтеся привітання від Opera і розпочинайте роботу.

Що нового

 • DNA-112796 [Імпорт] Не працюють імпорт закладок та історії.
 • DNA-113147 Додати налаштування сили для режиму усвідомленості.
 • DNA-113148 Обновіть кнопку «Ясний режим» на відео, щоб увімкнути/вимкнути розділений попередній перегляд.
 • DNA-113287 Додайте налаштування сили для режиму Lucid у простому налаштуванні.
 • DNA-113310 Видалення режиму Lucid для зображень.
 • DNA-113360 [Режим усвідомлення] Тінь навколо кнопки режиму усвідомлення.
 • DNA-113447 Розділена лінія попереднього перегляду має бути білою.
 • DNA-113630 Сила Lucid Mode за замовчуванням має бути максимальною (на робочому столі).
Автор: Opera Software ASA (Сайт)
Дата поновлення: 2023-12-05
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Opera
 • Схожі програми

 • Puffin Browser Puffin Browser, як і випливає з назви продукту – це веб-оглядач, основний акцент якого робиться на безпеку перебування в мережі Інтернет. Програма є… Google Chrome Google Chrome – популярний безкоштовний багатоплатформний й стабільний в роботі веб-переглядач, що характеризується швидкістю, безпекою, простотою,… Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… Google Chrome Portable Google Chrome Portable — це безкоштовна портативна версія Google Chrome для ПК Windows. Переносна версія браузера має той же функціонал, що і… Mozilla Firefox Firefox – це один з найпопулярніших у світі браузерів, що постійно розвивається і пропонує своїм користувачам широкий спектр можливостей. Разом з ним… SeaMonkey SeaMonkey — вільний безкоштовний набір програм для роботи в Інтернеті. SeaMonkey містить в собі веб-браузер, поштовий клієнт, адресну…