Aomei Partition Assistant Free 10.3.0

Скриншот Aomei Partition Assistant Free

Aomei Partition Assistant Free — безкоштовна програма для керування розділами жорсткого диска для ПК Windows. Програма проста у використанні, має компактний розмір, але при цьому досить потужний функціонал.

Використовуючи цю утиліту, ви можете: переміщувати і змінювати розмір розділу; об'єднувати і розділяти розділи; створювати і видаляти розділи; копіювати, форматувати, змінювати мітки і літери диска. А також тестувати поверхню диска і відновлювати розділи без втрати даних.

Крім цього, Aomei Partition Assistant Free дозволяє користувачеві активувати розділ, приховати розділ, виконувати вирівнювання, перевіряти розділ на наявність помилок і пошкоджених секторів.

Однією з головних переваг програми є наявність покрокових майстрів з підказками (майстер копіювання дисків, майстер розширення розділів, майстер перенесення ОС на SSD або HDD, майстер конвертації FAT/FAT32 в NTFS).

Особливості Aomei Partition Assistant Free

  • Розповсюджується безкоштовно.
  • Можливість збільшення розмірів розділів диска.
  • Функція відновлення диска.
  • Постійне оновлення програми.
  • Зручний інтерфейс.

Що нового

  • Додано "Шифрування Bitlocker": забезпечує шифрування/дешифрування цілих томів для захисту ваших даних від несанкціонованого доступу. Він також доступний у версії Windows Home.
  • Виправлена проблема: комп'ютер не може завантажитись з цільового диска після клонування системного диска MBR або перенесення ОС на диск MBR в окремих середовищах.
  • Виправлена проблема: не вдалося створити завантажувальний диск Windows to go за допомогою Win to Go, оскільки він не міг створити неправильний розділ.
  • Покращене «Відновлення даних»: тепер дозволяє відновлювати втрачені або видалені файли з пристроїв зберігання даних у форматі FAT і FAT32, таких як жорсткі диски, SD-картки, картки пам'яті, USB-накопичувачі та зовнішні диски. Крім того, він додає 7 нових форматів файлів для попереднього перегляду у великій якості перед відновленням, включаючи avi, mov, mkv, m4v, wav, m4a і docx.
Автор: Aomei Technology Co., Ltd. (Сайт)
Дата поновлення: 2024-01-29
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Aomei Partition Assistant Free