Google Chrome 126.0.6478.62

Скриншот Google Chrome

Google Chrome – популярний безкоштовний багатоплатформний й стабільний в роботі веб-переглядач, що характеризується швидкістю, безпекою, простотою, конфіденційністю та можливістю персоналізації. Разом з темами, додатками та розширеннями Chrome ваше перебування в Інтернеті буде значно цікавішим.

Цей веб-переглядач має простий та ефективний інтерфейс. Він включає стандартні кнопки (вперед/назад, зупинити/відновити завантаження, перейти на головну сторінку та інші). Панель вкладок розміщено не під рядком адреси, а у верхній частині вікна. омнібокс (адресний рядок) поєднує в собі адресну і пошукову форми. Окрім цього, браузер має менеджер закладок, сторінку швидкого доступу та три вкладки у вікні параметрів («Основні», «Особисті» та «Розширені»). Користувач може встановлювати різні теми, додатки і розширення. Щоб не витрачати час на пошук улюблених сайтів, додайте їх в закладки або зробіть стартовими сторінками. Ваші налаштування синхронізуються на всіх пристроях.

Google Chrome за популярністю серед браузерів є світовим лідером. Його основні переваги: швидкість завантаження веб-сторінок, анонімність користувача, якщо він не хоче зберігати в історії переглядача інформацію про завантажені сторінки, надійність вкладок і стійкість до збоїв, автоматичний переклад сторінок, захист системи від шкідливих програм, автоматичне оновлення, легкий доступ до закладок, упорядкування вкладок. Ці та багато інших функцій забезпечують зручність та комфорт інтернет-користувачам.

Основні переваги

Це безкоштовний веб-переглядач, якому характерні простота, швидкість, конфіденційність та безпека. Він підтримує понад півсотні мов і має гнучку систему налаштувань інтерфейсу.

Функція персоналізації даних дозволяє зберігати власні налаштування параметрів та закладки кожному користувачу, якщо одним комп’ютером користуються кілька осіб.  

Встановивши Google Chrome ви без проблем імпортуєте закладки та налаштування з браузерів, якими користувалися раніше.  Браузер має вбудований переглядач PDF; інструменти для веб-майстрів, наприклад веб-інспектор, диспетчер задач і завантажувач JavaScript.

Основні недоліки

Недоліків Chrome немає. Однак, якість його роботи залежить від потужності ПК.  

Висновок

Це найкращий безкоштовний багатофункціональний веб-переглядач у всьому світі. А відсоток його користувачів на кілька десятків більший, порівнюючи з іншими браузерами.

Інсталяція

  • натисніть на посилання для завантаження програмного файлу;
  • прочитайте ліцензійну угоду з умовами використання Google Chrome та натисніть «прийняти та встановити»;
  • після завантаження файлу, відкрийте його та дочекайтеся завершення встановлення.

Що нового

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Google (Сайт)
Дата поновлення: 2024-06-13
Операційна система: 7, 8, 10, 11
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Google Chrome
  • Схожі програми

  • Opera Opera – один з найпопулярніших безкоштовних веб-оглядачів, який забезпечує швидкість, зручність та якість роботи користувача в Інтернеті. Встановивши її… Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… Google Chrome Portable Google Chrome Portable — це безкоштовна портативна версія Google Chrome для ПК Windows. Переносна версія браузера має той же функціонал, що і… Chromium Chromium — простий у використанні веб-браузер, створений спеціально для забезпечення безпечної, швидкої і зручної веб-навігації. Також… Puffin Browser Puffin Browser, як і випливає з назви продукту – це веб-оглядач, основний акцент якого робиться на безпеку перебування в мережі Інтернет. Програма є… Internet Explorer Windows Internet Explorer (IE, WIE, MSIE) — безкоштовна програма в минулому лідер серед веб-браузерів від компанії Microsoft для операційної…