Windscribe 2.3.11

Скриншот Windscribe

Windscribe Pro – це повноцінна версія популярного VPN-клієнта за доступною ціною. Програма володіє розширеним функціоналом і оснащена рядом додаткових можливостей.

Безпечний вихід користувача в Інтернет здійснюється завдяки використанню ще великої кількості VPN-серверів в порівнянні з версією Windscribe Free і налічує понад п'ятдесят місць розташування. Це дозволяє розблокувати гео-обмежений контент практично з будь-якої точки земної кулі, обладнаної засобами доступу до глобальної мережі.

Pro аккаунт дозволяє генерувати конфігураційні файли, засновані на протоколах OpenVPN, IKEv2 і SOCKS5, для пристроїв, які не підтримують функцію установки додатків, наприклад для бездротових точок доступу SOHO сегмента або телевізійних тюнерів.

Крім того оплачена підписка надає користувачеві безлімітний обсяг мережевого трафіку, доступного цілодобово.

Інтерфейс Windscribe Pro аналогічний безкоштовної версії програми. У ньому наявні елементи управління, типові для мобільних пристроїв, такі як гамбургерне меню і анімовані рухомі кнопки, характерні для сенсорних екранів.

За порівнянно невисоку вартість передплати Windscribe Pro виділяється серед конкурентів наявністю фірмових технологій і цікавих пропозицій. Так, користувачеві доступні два варіанти спільного з Windscribe заробітку на умовах партнерської програми.

Переваги Windscribe Pro

 • Широкий вибір доступних VPN-серверів, розташованих в сотні міст п'ятдесяти двох країн по всьому світу.
 • Підтримка шифрування за алгоритмом AES-256.
 • Підтримка технології OpenVPN.
 • Можливість підключення додаткових пристроїв за допомогою генерації конфігураційних файлів.
 • Можливість налаштування віртуального-проксі сервера на комп'ютері користувача для підключення локальних пристроїв.
 • Необмежений обсяг наданого трафіку.
 • Наявність файрволу і блокувальника реклами.
 • Наявність російської локалізації клієнта.

Недоліки Windscribe Pro

 • Відсутність можливості оплати за допомогою гаманців Webmoney, Qiwi і Яндекс.Деньги.

Висновок

VPN-клієнт Windscribe Pro привертає увагу функціоналом і своїми можливостями. Наявність служби підтримки і локалізованого інтерфейсу свідчить про серйозність розробників і їх готовність до подальшого розвитку продукту і надалі.

Встановлення Windscribe Pro

Щоб отримати всі можливості Pro аккаунта Windscribe, необхідно спочатку встановити безкоштовну версію VPN-клієнта. Завантажити інсталяційний файл можна зі сторінки завантаження нашого сайту. Запустіть інсталятор Windscribe.exe і встановіть клієнт, прийнявши умови ліцензійної угоди і вказавши шлях розташування програми. Якщо ж на Вашому ПК вже встановлена ​​версія Windscribe Free, відразу переходите до наступного кроку, описаного нижче.

Зайдіть на офіційний сайт продукту і зареєструйте безкоштовний аккаунт, вказавши бажаний логін, пароль і адресу електронної пошти (необхідно для підтвердження реєстрації). На вказаний e-mail буде направлено вітальний лист від команди Windscribe. Для активації облікового запису клацніть Confirm Email або ж відразу перейдіть на сторінку придбання підписки, натиснувши кнопку Upgrade to Pro. У вкладці браузера оберіть відповідний варіант підписки (на місяць або на рік), після чого оплатіть її, вказавши дані банківської картки або будь-якого із запропонованих електронних гаманців.

Увійдіть в програму Windscribe за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск. Авторизуйтесь в програмі, вказавши логін і пароль від свого облікового запису. Версія Pro стане доступною відразу після підтвердження оплати. Щоб підключитися до сервера і почати роботу з клієнтом, клацніть кнопку увікнути/вимкнути в головному вікні програми.

Щоб змінити мову інтерфейсу клікніть на значок «гамбургеного» меню в лівому верхньому кутку вікна Windscribe. оберіть пункт Preferences. У вікні, перейдіть на вкладку General, після чого встановіть потрібну мову для параметра Language.

Що нового

 • Оновлені символи для проходів системи.
 • Виправлена проблема блокування GUI.
 • Виправлений невірний зовнішній IP.
 • Покращений алгоритм тесту тунелю на вікнах.
 • Додана кнопка «Перегляд ліцензій» для меню налагодження налаштувань.
 • Виправлена по імені дефект безпеки труби на вікнах.
 • Доданий прапор -Сілентний прапор установки для установника.
 • Оновлені залежності / бібліотеки для останніх версій.
 • Виправлена помилка прапора SVG в журналі.
Автор: Windscribe Limited (Сайт)
Дата поновлення: 2021-10-18
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
Windscribe

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle