Mozilla Firefox 126.0

Скриншот Mozilla Firefox

Firefox – це один з найпопулярніших у світі браузерів, що постійно розвивається і пропонує своїм користувачам широкий спектр можливостей. Разом з ним робота в мережі Інтернет почне приносити більше задоволення і кращий результат.

Для цього веб-переглядача розроблено безліч додатків і розширень, різноманітних тем оформлення інтерфейсу. Firefox синхронізує роботу з іншими пристроями, зберігає ваші паролі завдяки спеціальному менеджеру, забезпечує розумне використання пам’яті ПК.

Окремої уваги заслуговують функції блокування рекламного спостереження та приватного перегляду. Завдяки їм з вашого ПК автоматично стираються паролі, куки, історія. Firefox захищає від стеження, блокуючи сайти і рекламу з прихованими елементами збору інформації про користувачів інтернету. Варто пам’ятати, що такі елементи часто навантажують і сповільнюють роботу в мережі. Firefox піклується про її якість і швидкість.

Користувачі цього браузера мають змогу долучитися до програми «Firefox Test Pilot», щоб тестувати нові функції та лишати відгуки про них. Розробники обіцяють звертати увагу на побажання людей з метою вдосконалення проекту.

Основні переваги Firefox для Windows

Розробники постійно вдосконалюють цей веб-переглядач, тому він має низку переваг перед своїми конкурентами. До них належить швидкість роботи, зокрема миттєве завантаження сторінок, плавне прокручування кожної сторінки, зручний перехід між усіма відкритими вкладками браузера.

У режимі приватного перегляду перебування користувача в мережі захищене та конфіденційне, адже Firefox буде блокувати будь-які процеси стеження та не запам’ятовуватиме історію після завершення сеансу.

За допомогою додатків різного спрямування ви зможете значно розширити функціонал браузера. Розробники браузера наголошують на зовнішньому оформленні програми – інтуїтивному та надсучасному. Окрім того, ви завжди можете змінити тему головного екрану, опираючись на свої вподобання, настрій чи життєвий період.

Важливо, що користувач може розташувати під рукою всі функції, якими найчастіше користується, змінивши розташування елементів на панелі та в меню Firefox.

Основні недоліки

Після останніх оновлень багато функцій, до яких звикли користувачі Firefox, перестали працювати.

Інсталяція

  • завантажте файл Firefox Installer.exe, натиснувши на посилання на нашому сайті;
  • запустіть завантажений файл і дочекайтеся завершення встановлення.

Що нового

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Mozilla Foundation (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-14
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Mozilla Firefox
  • Схожі програми

  • Opera Opera – один з найпопулярніших безкоштовних веб-оглядачів, який забезпечує швидкість, зручність та якість роботи користувача в Інтернеті. Встановивши її… Google Chrome Google Chrome – популярний безкоштовний багатоплатформний й стабільний в роботі веб-переглядач, що характеризується швидкістю, безпекою, простотою,… Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… Google Chrome Portable Google Chrome Portable — це безкоштовна портативна версія Google Chrome для ПК Windows. Переносна версія браузера має той же функціонал, що і… Chromium Chromium — простий у використанні веб-браузер, створений спеціально для забезпечення безпечної, швидкої і зручної веб-навігації. Також… Internet Explorer Windows Internet Explorer (IE, WIE, MSIE) — безкоштовна програма в минулому лідер серед веб-браузерів від компанії Microsoft для операційної…