Viber 16.4.0.2

Скриншот Viber

Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну відео, аудіо, фото та іншими медіафайлами й інформацією через Інтернет. Він дозволяє інтегрувати адресну книгу вашого телефону та авторизувати користувачів за їхніми номерами. Можливість групового спілкування дозволяє спілкуватися одночасно 200 особам в кожній з груп.

Завдяки програмі зв'язатися з рідними чи знайомими, які знаходяться в різних куточках світу, можна безкоштовно, під'єднавшись до Wi-Fi, або оплачуючи тільки доступ до мережі Інтернет.

Окрім дзвінків, популярною функцією є повідомлення, що дозволяють обмінюватися різними файлами мультимедіа. Зробити фото, записати аудіозвернення чи відеоролик можна безпосередньо в програмі.

Viber має захист від розсилок спаму. Повідомлення на ваш номер можуть приходити від всіх, але додаток дає користувачу право обрати, хоче він відкривати лист від адресата, який не входить в його адресну книгу, чи ні.

Функція IP-телефонії або, іншими словами, – відеочат, дозволяє подивитися своєму співрозмовнику в очі, перебуваючи на різних просторових відстанях. Однак, варто розуміти, що таке з'єднання потребує якісного інтернету. У користувачів має бути швидкісне та стабільне підключення до мережі.

Viber робить можливим видалення вже надісланих повідомлень в будь-який час. Завдяки цій можливості ви можете очистити всі або окремі повідомлення не лише у вікні своєї програми, а й у вікні співрозмовника. Відправлений помилково файл чи думка, яку ви змінили, безслідно зникне з чату за вашим бажанням. Є змога створювати приховані чати.

Самовиражатися й підсилювати емоцію текстового повідомлення дозволяють стікери. Серед пакетів наліпок є безліч і безкоштовних, і платних. Завантаження наліпок відбувається миттєво.

У додатку є паблік-акаунти, що дозволяють ознайомлюватися з новинками брендів, бути в курсі останніх новин, та слідкувати за інформацією відповідно до інтересів користувача. Паблік-акаунти пристосовані не лише для перегляду, а й для спілкування.

Основні переваги Viber для Windows

Viber для Windows зберігає можливість безкоштовних міжплатформних дзвінків і дозволяє колективне спілкування. Завдяки відеочату можна побачити одне одного онлайн.

У порівнянні з іншими месенджерами він зручний, має широкий спектр можливостей та користується популярністю в більшості користувачів.

Оснонві недоліки Viber

Користуватися Viber на ПК неможливо без наявності його версії на вашому мобільному пристрої. Робота на комп'ютері нестабільна.

Інсталяція

  • натисніть на посилання для завантаження програмного забезпечення додатка;
  • відкрийте завантажений файл ViberSetup.exe;
  • дотримуйтеся команд у вікні інсталяції;
  • закрийте вікно і перейдіть до використання програми.

Що нового

  • Інформація відсутня
Автор: Viber Media Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2021-10-25
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Viber

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle