Bandicut 3.6.6.676

Скриншот Bandicut

Bandicut – це платний редактор для швидкого монтажу відео без втрати якості. Крім того програма дозволяє витягувати з відеороликів звукову доріжку у форматі MP3.

Редактор містить досить скромний асортимент опцій і налаштувань, проте, завдяки вузької цільової спрямованості і простому інтерфейсу, може бути використаний в умовах гострої нестачі часу, наприклад, для створення чорнових варіантів будь-яких рекламних, новинних або презентаційних роликів.

Однією з основних возможней Bandicut є обрізка відеофайлів, наприклад, з метою вмістити максимум корисної інформації в задані тимчасові рамки. Для цього користувачеві досить просто видалити незначні відрізки і кадри – будь-які підготовчі та завершальні сцени, зашумлені і невдалі дублі і інше.

Любителям монтажу надається також ще одна важлива опція – функція склейки відео, яка може стати в нагоді при об'єднанні фрагментів, пов'язаних однією тематикою, створенні спеціальних вставок, наприклад, для роликів на YouTube і так далі.

Крім YouTube редактор працює і з іншими популярними ресурсами, такими як Vimeo і Facebook і дозволяє автоматично завантажувати оброблені відеоматеріали за допомогою всього лише одного параметра в меню налаштувань.

Інтерфейс програми доступний лише в одному (темному) варіанті. Приємною особливістю в Bandicut є досить велика і зручна робоча область. Нечисленні елементи панелі керування виконані у вигляді великих значків і винесені на лівий край вікна, що дозволяє максимально використовувати простір екрану.

Платна зареєстрована версія редактора дозволяє обробляти відеофайли з більшістю популярних розширень – AVI, MP4, MOV, MKV, WMV, WebM, ASF і FLV.

Переваги Bandicut

 • Наявність пробної версії програми, призначеної для ознайомлення з продуктом перед покупкою.
 • Простий і доброзичливий інтерфейс.
 • Підтримка української мови.
 • Наявність розділу підтримки користувачів на офіційному сайті продукту.
 • Підтримка популярних форматів відео.
 • Підтримка сучасних операційних систем родини Windows.
 • Підтримка ОС з розрядністю х32 і х64.
 • Можливість повторного використання ліцензії при перевстановлення програми.

Недоліки Bandicut

 • Наявність лише машинного перекладу російськомовної сторінки сайту.
 • Мала кількість наданих інструментів монтажу.
 • Відсутність функції перемотування і зміни швидкості відео.

Висновок

Незважаючи на малу кількість функцій, відсутність будь-яких ефектів і переходів, а також загальну простоту, редактор добре справляється зі своїми завданнями, а, з огляду на невелику вартість, може зайняти своє місце в комп'ютері як любителів, так і «ремісників» монтажу.

Встановлення Bandicut

Встановлення програми не складає труднощів і не займає багато часу. Для початку необхідно завантажити файл bandicut-setup.exe зі сторінки завантаження нашого сайту. Запустіть виконуваний файл і оберіть потрібну мову встановлення. Клацніть Далі і прийміть умови ліцензійної угоди. Визначте склад встановлення редактора. За умовчанням доступні два варіанти складу – звичайне і вибіркове встановлення. На наступному етапі вкажіть інсталятору шлях розташування Bandicut. Для початку процесу установки натисніть Встановити. Запуск програми можна здійснити з робочого столу (ярлик Bandicut) або з меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, запустіть її і перейдіть в меню опцій, клацнувши по шестірні налаштувань в лівому нижньому кутку головного вікна редактора. Або ж клацніть лівою кнопкою миші по пункту Configuration в гамбургер-меню в правому верхньому куті Bandicut. У вікні конфігурації перейдіть на вкладку Language і визначте потрібну мову для відповідного параметра. Підтвердіть свій вибір, клікнувши ОК, після чого дочекайтеся автоматичного перезавантаження редактора з новими мовними налаштуваннями.

Що нового

 • Додано функцію сповіщення про оновлення та завантаження.
 • Максимальна кількість файлів та сегментів, доступних для об’єднання чи вирізання в Bandicut, збільшена з 99 до 499.
 • Виправлено інші незначні помилки.
Автор: Bandicam Company (Сайт)
Дата поновлення: 2021-07-27
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Bandicut

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle