Flashpoint 13

Скриншот Flashpoint

BlueMaxima's Flashpoint — це безкоштовний програма-архіватор по збереженню флеш-ігор для ПК Windows. Основна мета і завдання програми — архівувати і зберегти якомога більше Flash-контенту.

Архіватор містить контент, створений на різних веб-платформах, не тільки Adobe Flash. На сьогодні в його базі більше 70 000 флеш-ігор і 8000 анімацій, які працюють на 20 різних платформах.

Версії BlueMaxima's Flashpoint

Користувачеві доступно дві версії BlueMaxima's Flashpoint: Flashpoint Infinity і Flashpoint Ultimate.

Flashpoint Infinity — найлегша версія (500 МБ у форматі архіву, 2 ГБ при встановленні. Продукт доступний як саморозпаковуваний установник, але також може бути витягнутий з допомогою 7-zip. Ця версія призначена для простих гравців і користувачів. Інтернет необхідний лише під час першого завантаження гри, далі можна грати в автономному режимі. Логотипи та скріншоти можна завантажити за запитом. Неможливо оновити без перевстановлення лаунчера.

Flashpoint Ultimate — повний архів флеш-ігор, доступних в оффлайн режимі. Призначений для архівістів та зберігачів даних. Має розмір 478 ГБ у форматі архів і 532 ГБ після розпакування. Логотипи та скріншоти включені за замовчуванням. Можна оновити до більш нової версії за допомогою Flashpoint Ultimate Updater. Доступний як торрент і як файл 7Z (qBittorrent і Free Download Manager необхідні для торрента і 7Z відповідно).

Встановлення BlueMaxima's Flashpoint

Увага! Встановлений на вашому ПК антивірус може заважати роботі Flashpoint, особливо це стосується Avast і AVG. Але це не єдині антивіруси, які перешкоджають роботі Flashpoint. Якщо у вас стоїть Avast і AVG або інший антивірус, слідуйте інструкції нижче, щоб Flashpoint працював коректно.

Отже, перш ніж встановлювати програму вам обов'язково потрібно додати папку, в яку безпосередньо буде проводитися встановлення, у виключення антивірусів. Це особливо важливо зробити, якщо у вас Avast і AVG, оскільки вони можуть пошкодити архів. Якщо після встановлення ігри не запускаються, потрібно перевірити заблоковані антивірусом файли і додати у виключення ті, що відносяться до Flashpoint.

Що нового

  • Flashpoint 13, Dart Frog, вже доступно!
Автор: Flashpoint Archive (Сайт)
Дата поновлення: 2024-03-28
Операційна система: 7, 8, 10, 11
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Flashpoint