Cutting 3 1.50.05

Скриншот Cutting 3

Cutting – програма для Windows, що дозволяє легко та швидко робити заготівки – розкроювати прямокутні листи на менші прямокутні деталі. Її інструменти дозволяють розраховувати розкрій, мінімізувавши відходи.

Це чудовий помічник для працівників деревообробного виробництва, зокрема меблевих виробництв. Також програма необхідна під час рубки металу, різання скла, виготовлення склопакетів та іншого.

Інтерфейсу програми характерні простота й зручність використання. Його складають три ключові елементи: головне меню, багатосторінковий блокнот та інформаційна панель.

Основні операції відбуваються саме в головному вікні програми, у багатосторінковому блокноті – зміна режимів, а інформаційні повідомлення та попередження виводяться на інформаційну панель.

Основні переваги Cutting для Windows

Популярність програми зумовлена багатофункціональністю, оптимізованими характеристиками, сучасним дизайном, широким спектром налаштувань, можливістю імпортувати та експортувати дані й багатьма іншими перевагами.

Користувач може задавати довільну кількість листів і деталей для розкрою, переносити деталі з однієї сторінки розкрою на іншу. Одночасно можна задавати різні текстури матеріалу для розкрою.

Серед важливих функцій: визначення кількості матеріалу і залишків; маркування залишків і кромки; візуалізація текстур; імпорт деталей з різних джерел, зокрема з AutoCad; експорт даних в інші програми; переміщення листів розкрою; розрахунок сумарних площ деталей, залишків та іншого.

Дані, внесені до таблиці під час підготовки листів і деталей, автоматично зберігаються після завершення роботи програми та відновлюються під час наступного запуску Cutting.

Програма може працювати в різних режимах.

Основні недоліки

Користувач має задавати осмислену кількість вихідних листів, на яких мають розміститися деталі, самостійно, оскільки програма не розраховує їх необхідну кількість для розкрою введених деталей.

Ознайомча версія має кілька обмежень: коректно працює лише протягом 30-ти запусків на одному ПК, форматувати дозволяється не більше 3-ох рядків у таблиці листів і не більше 10-ти – в таблиці деталей з відповідною кількістю листів і деталей кожного типорозміру, друк обмежено 3-ма сторінками. Щоб позбутися цих обмежень, програму буде необхідно зареєструвати.

Висновок

Cutting дає змогу по-новому поглянути на роботу з деревом, металом, склом та іншими матеріалами, коли потрібно великі прямокутні листи розкроїти на менші деталі й уникнути великої кількості залишків.

Програма має зручний мінімалістичний дизайн, інтерфейс підтримує російську та англійську мови. Також у головному меню можна знайти детальну інструкцію з використання Cutting.

Інсталяція

  • завантажте програмне забезпечення;
  • відкрийте файл .setup.exe;
  • у вікні встановлення оберіть мову;
  • прочитайте застереження і натисніть «Далі»;
  • прочитайте та прийміть умови ліцензійної угоди;
  • оберіть теку для встановлення програми;
  • оберіть місце для розміщення ярликів;
  • натисніть «Далі», щоб розпочати копіювання даних на ваш ПК;
  • для успішного завершення інсталяції натисніть «Готово».

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Cutting Optimization Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2012-05-25
Операційна система: XP, Vista, 7, 8
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Cutting 3