Discord 1.0.9042

Скриншот Discord

Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів. Встановивши програму на свій ПК, ви зможете створювати голосові онлайн-конференції, приватні чати, обмінюватися різнотипними файлами.

Програму можна запускати як з браузера, так і через різні платформи. Якщо ви встановите Discord не лише на комп’ютері, а й на андроїді, то зможете долучатися до спілкування з контактами, перебуваючи будь-де, якщо пристрій підключений до інтернету.  

Інтерфейс програми багатомовний (підтримує понад 20 мов). Він простий для використання та навантажений тільки найактуальнішими для користувачів вкладками і елементами керування, використання яких опирається на інтуїтивне відчуття.

Таким діям, як push to talk, push to mute, вкл./викл. мікрофон, вкл./викл. звук, перемикання виявлення активації голосом, вкл./викл. режим «Стример», вкл./викл. оверлеїв, заблок./розблок. оверлеїв можна присвоїти гарячі клавіші. Кількість і різновиди поєднання клавіш не обмежено. Користувач має змогу самостійно обирати ту чи іншу клавішу або їх поєднання.

Завдяки пошуку ви можете шукати конкретні повідомлення у спільних текстових чатах чи серед приватних листувань. Пришвидшує такий пошук система фільтрів, де ви маєте змогу обмежити коло пошуку повідомленнями від конкретного користувача, згадкою в тексті імені користувача, наявністю в повідомленні прикріплених файлів (розмір яких не має перевищувати більше 8 МБ) чи посилань, заданою датою або часом до і після неї. Якщо ви маєте кілька серверів, то оберіть пошук в одному з каналів.

Користувач постійно отримуватиме сповіщення, якщо геймери продовжуватимуть спілкування в чатах. Щоб не відволікатися на них, ви можете обмежити кількість сповіщень, змінити звук. Якщо програма встановлена й на телефон, то можна вимкнути сповіщення, коли ви не за ПК.  

Discord має сервери в Бразилії, КНР, США, Австралії, Сінгапурі, Росії, Японії, Європі та в інших країнах. Партнери програми можуть обрати собі потужніші сервери. Налаштовуючи сервер, слід звернути увагу на параметри голосових і текстових каналів і вкладки «Огляд», «Модернізація», «Журнал аудиту», «Ролі», «Інтеграції», «Емодзі», «Вебхуки», «Віджет», «Учасники», «Запрошення», «Бани» та інші.  

Ви можете змінювати статус свого профілю. Як і в багатьох інших програмах для спілкування можна вказувати чи знаходитеся ви зараз в мережі, чи активні, стати невидимим або повідомити іншим, коли розпочинаєте пряму трансляцію на «Twitch».

Програма має й приховані від звичайних користувачів функції (показ екрана в 1080p 30FPS, 720p 60FPS,  анімовані смайли та аватар, підвищений ліміт розміру прикріплених файлів до 50 МБ та інші). Вони доступні тільки тим, у кого є платна підписка «Nitro».  

Основні переваги Discord

До основних переваг програми належить можливість онлайн спілкування з друзями-геймерами під час проходження ігор, зокрема підтримка програмою голосового, текстового та відео- чатів.

Обмінюватися повідомленнями можна як в колективних, так і в приватних чатах в одному клієнті з одного чи кількох серверів. Доступна можливість надсилати посилання та прикріплювати різні файли. Зручності такому спілкуванню додають push-повідомлення та гарячі клавіші.

Discord підтримує інтеграцію з YouTube, Facebook, Gaming, Twitch та іншими популярними мережами, що пришвидшує пошук друзів. Ви можете надсилати друзям посилання-запрошення, натиснувши на один елемент в вікні програми. Оскільки в програми мільйони шанувальників, то ви знайдете не тільки давніх друзів, а й зможете познайомитися з новими.

Інтерфейс містить понад 20-ть мов, що дозволяє залучити до спілкування користувачів зі всього світу.  

Програма характеризується стабільністю роботи і є безкоштовною. Не зважаючи на те, що розробники працюють над створенням платних функцій, вони наголошують, що основні – так і будуть безкоштовними.

Також Discord захищений від DDoS-атак, дає змогу налаштувати двофакторну аутентифікацію та обрати один з п’яти рівнів перевірки.

Основні недоліки

Серед відгуків про роботу Discord переважну частину складають схвальні, але до недоліків слід зарахувати окремі платні функції, нестабільність роботи на Windows XP. Також можна було б збільшити кількість учасників колективних чатів.

Висновок

Отож, якщо ви активний геймер, але ще не мали змоги випробувати Discord, не гайте часу! Він легко об’єднує в собі функції багатьох непростих у використанні програм, а головне – є безкоштовною, багатомовною та багатоплатформною програмою для голосового, відео- та текстового спілкування геймерів всього світу.

Інсталяція

  • через посилання на нашому сайті завантажте файл DiscordSetup.exe, що містить програмне забезпечення;
  • відкрийте файл і запустіть встановлення;
  • пройдіть коротку реєстрацію;
  • розпочніть використання Discord.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Discord (Сайт)
Дата поновлення: 2024-04-18
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Discord
  • Схожі програми

  • Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій. Сумісно не тільки з Windows, але і з MacOS, Android та iOS. Завдяки Zoom… Telegram Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows для обміну текстовими повідомленнями… WhatsApp WhatsApp – офіційний Windows-клієнт , що з’явився на ринку послуг з метою перенести та доповнити функції популярного мобільного додатку для… Viber Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну відео, аудіо, фото та іншими медіафайлами й інформацією через… Signal Signal — безкоштовний застосунок для швидкого та комфортного обміну повідомленнями. Месенджер дозволяє обмінюватися миттєвими текстовими та голосовими… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для використання на всіх актуальних‭ ‬Windows-системах.‭ ‬Разом зі Скайп…