Net Speakerphone 4.10.140319

Скриншот Net Speakerphone

Net Speakerphone — програма для спілкування в локальній мережі. Основна функція — мережевий телефон. Є можливість спілкуватися не лише текстом, але і голосом, причому з декількома клієнтами одночасно і проводити конференції. Після запуску програма сама визначить всіх клієнтів в локальній мережі на яких вона запущена. Також в список можна вручну додавати клієнтів (такі клієнти називаються фіксованими, біля них відображається спеціальна іконка).

Основні можливості Net Speakerphone: є загальний чат; можна пересилати файли; голосова активація; голосовий автовідповідач; запис аудіоповідомлень в WAV файли з сильною компресією; можна налаштувати фільтрацію IP-адрес; робота з декількома мережевими сегментами; надсилання тексту можлива навіть на комп’ютери, на яких програма не запущена (за допомогою служби WinPopup); призначення «гарячих клавіш»; автоматичне регулювання підсилення (при слабкому сигналі з мікрофону) як на передачу, так і на прийом і безліч інших функцій.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: CLX-SOFT
Дата поновлення: 2019-03-21
Операційна система: XP, Vista, 7
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
Net Speakerphone
  • Схожі програми

  • Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій. Сумісно не тільки з Windows, але і з MacOS, Android та iOS. Завдяки Zoom… Telegram Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows для обміну текстовими повідомленнями… WhatsApp WhatsApp – офіційний Windows-клієнт , що з’явився на ринку послуг з метою перенести та доповнити функції популярного мобільного додатку для… Viber Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну відео, аудіо, фото та іншими медіафайлами й інформацією через… Signal Signal — безкоштовний застосунок для швидкого та комфортного обміну повідомленнями. Месенджер дозволяє обмінюватися миттєвими текстовими та голосовими… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для використання на всіх актуальних‭ ‬Windows-системах.‭ ‬Разом зі Скайп…