FREE MyChat 7.4

Скриншот FREE MyChat

MyChat FREE — безкоштовна версія месенджеру, створеного для обміну миттєвими повідомленнями і файлами в корпоративних і локальних мережах. Відмітна особливість цієї програми — для її роботи не потрібно підключення до всесвітньої мережі Інтернет. MyChat FREE працює повністю всередині локальної мережі і володіє всіма можливості подібних програм. Завдяки наявності вбудованого скрипт-мови підтримується інтеграція з такими системами, як 1С або Клієнт-Банк.

Серед найбільш помітних властивостей безкоштовної версії MyChat можна виділити наступні: інтеграція з Активним Каталогом, можливість передачі файлів і папок необмеженого розміру, шифрування повідомлень, дошка оголошень, прикрашення (аватари, смайли, скіни), можливість використання плагінів і скриптів, форматування тексту, можливість вставки зображень, вбудований FTP і веб-сервер та багато іншого...

Що нового

  • Багатоадресні приватні повідомлення. Виділяєте людей в списку контактів з Ctrl або Shift, правий клік мишкою - і відправляєте звичайний приватний меседжер, відразу всім. Повідомлення потрапляють в історію. Виглядає, як оповіщення, але можна вести діалог.
  • Корисно для операторів WEB-чату на сайт, коли потрібно "перекинути" розмову на іншого співробітника, який краще розбирається в конкретному питанні.
  • Заливайте відеофайли на свій сервер, програється в браузері, як з YouTube. Не потрібно ставити ніякого додаткового софту. Можна зробити посилання на сторінку і передати клієнту.
  • Спростили зовнішній вигляд, прискорили промальовування списків контактів. Поле для введення повідомлень саме підлаштовується під текст, працює multi select користувачів в списках контактів, прибрали панель доповнень в правій частині екрана, додали "швидких" клавіш і їх налаштування. Зробили новий інструмент вставки посилань в чат.
  • HTML-код чату підтримки тепер не треба оновлювати на сайті кожен раз, коли ви міняєте настройки інструменту, все "підтягується" автоматично. Додали настройку для роботи з IFRAME і закриття діалогу по бездіяльності відвідувача.
  • Нові скріптові функції, "розумні" IP фільтри, англійська довідка, імпорт користувачів з домена, імпорт паролів і підрозділів людей з CSV файлу, термінал в адмінці для консольних команд і ще багато всякого корисного.
Автор: Network Software Solutions (Сайт)
Дата поновлення: 2019-05-14
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
FREE MyChat

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle
  • Схожі програми

  • Telegram Telegram Desktop — безкоштовна програма для ПК на базі операційної системи Windows… Viber Viber – версія популярного мобільного застосунку на ваш ПК для спілкування, обміну… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для… Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій.… WhatsApp WhatsApp – офіційний Windows-клієнт , що з’явився на ринку послуг з метою перенести та… Discord Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів.… Skype Skype‭ ‬– одна з найпопулярніших програм для спілкування. ‭ ‬Вона доступна для… Zoom Zoom — це популярний і дуже зручний додаток для проведення відеоконференцій.… Discord Discord – це новий погляд на безкоштовне голосове та текстове спілкування геймерів.… TeamSpeak TeamSpeak — корисна безкоштовна програма для голосового та текстового… Всі програми категорії «Спілкування» → Всі програми категорії «Командне спілкування» →