doPDF 11.9.444

Скриншот doPDF

doPDF – простий у використанні конвертер файлів у форматі PDF, який встановлюється на ваш персональний комп'ютер як драйвер для принтера. Маючи будь-який документ на вашому комп'ютері, який доступний для друку, ви можете в кілька кліків конвертувати його у формат PDF.

doPDF має найпростіший інтерфейс, який зручний у використанні і простий у освоєнні, оскільки не містить нічого зайвого. Конвертація складається з двох етапів:

1. Вибір принтера та стандартне налаштування як для звичайного друку.

2. Автоматичний запуск графічного інтерфейсу doPDF, в якому необхідно виконати налаштування майбутнього PDF документа, вказати назву, вибрати якість та вписати додаткові налаштування документа (заголовок, тема, автор, ключові слова, творець) та вибрати місце його розташування.

Переваги

  • Невеликий розмір;
  • Конвертування файлів png/jpeg (зображення), HTML (розмітка), doc/docx (файли Word);
  • Конвертер простий у освоєнні;
  • Фактично не навантажує систему;
  • Висока швидкість конвертації файлів будь-якого формату.

Недоліки

  • Невелика кількість налаштувань файлу;
  • Слабкий функціонал.

Встановлення

Процес встановлення досить простий. Для початку необхідно переконатися, що ви маєте права адміністратора. Після цього завантажити виконуючий файл із офіційного сайту розробника. Запустіть завантажений файл. За замовчуванням мова інтерфейсу для зручності вказана як «Регіональна», але за бажанням у вас є можливість змінити її. У головному вікні пропонується встановити надбудову для Microsoft Office, а також надсилати статистику використання. Після встановлення вам буде запропоновано запустити утиліту та відвідати сайт розробника.

Що нового

  • Виправлено: сумісність з останньою збіркою Windows 11 Insider Preview 26058
Автор: Softland (Сайт)
Дата поновлення: 2024-02-21
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
doPDF
  • Схожі програми

  • Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC — вдосконалена версія стандартної Acrobat Standard DC від компанії Adobe. Це потужний інструмент із величезним функціоналом. За… PDF-XChange Editor PDF-XChange Editor — один з найпопулярніших і найзручніших у використанні PDF-редакторів для ПК Windows. Інструмент має величезний функціонал і… WinScan2PDF WinScan2PDF — безкоштовна утиліта для сканування різних документів та створення PDF-версій. Програма має зручний користувальницький інтерфейс з… Master PDF Editor Master PDF Editor — багатофункціональний інструмент для різних маніпуляцій з PDF документами. Програма має величезний функціонал для максимально… Nitro Pro Nitro Pro — набір інструментів для роботи з PDF-файлами. Утиліта дозволяє створювати, комбінувати, редагувати, робити позначки, захищати файли… PDFCreator PDFCreator Free – це безкоштовна утиліта, що встановлюється як віртуальний принтер, який може використовуватися для друку будь-якого PDF документа з…