DVDFab 11.0.9.5

Скриншот DVDFab

DVDFab — програма для копіювання вмісту DVD і Blu-ray, а також для конвертації контенту з метою його подальшого перегляду на мобільних пристроях. DVDFab дозволяє створювати точну копію відео з цифрового носія інформації, разом з такими особливостями, як меню, субтитри, різні мовні переклади фільму. При копіюванні знімає захист (CSS, RC, RCE, Macrovision, UOPs і Sony ARccOS).

Також DVDFab вміє прибирати непотрібний контент, а також дозволяє, якщо потрібно, розмістити копію на декількох дисках — наприклад, скопіювати двошаровий диск на два одношарових. Конвертує DVD фільми у формати: MPEG-4, DivX, XVID, H.264 AVI, MP4, Apple iPod: MPEG-4, H.264 MP4 і Sony PSP: MPEG-4, H.264 MP4.

Що нового

  • Нове: Додана підтримка для підвищення якості відео за допомогою Enlarger AI на ПК з процесорами Intel i9 10-го покоління.
  • Нове: додана підтримка автоматичного перемикання на ЦП для повторного перетворення в разі збою перетворення з апаратним прискоренням.
  • Виправлено: проблема в тому, що назва фільму в модулі Video Converter не оновлюється після застосування метаданих до завантаженого джерела за допомогою функції пошуку фільму / ТВ.
  • Виправлено: проблема збою перетворення в модулі Video Converter в деяких випадках.
Автор: Fengtao Software Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2020-07-03
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: $219.00
Український інтерфейс: Немає
Скачати
DVDFab

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle