ESET Smart Security Premium 17.0.15

Скриншот ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security — програмне забезпечення, що пропонує повний захист персонального комп’ютера від усіх відомих і невідомих вірусних, троянських, шпигунських програм, а також червів, руткітів та інших загроз. Складається з антивірусу, антишпигуна, фаєрволу та антиспаму. ESET Smart Security не уповільнює роботу комп’ютера та споживає мінімальну кількість системних ресурсів. Одним з найважливіших модулів продукту є ThreatSense, що забезпечує захист навіть тоді, коли загроза тільки виявлена і розробник ще не випустив оновлення бази даних, що її виправляє.

ESET Smart Security забезпечує: резидентний захист комп’ютера та файлів розміщених на ньому у режимі реального часу; перевірку трафіку HTTP, HTTPS, POP3 та POP3S; модуль захисту документів; сканер за вимогою; планувальник завдань; карантин; персональний фаєрвол; антиспам-модуль та ін.

Що нового

  • Нове: Розширення ESET Browser Privacy & Security для забезпечення приватності та безпеки у браузерах – нова функція, яка покращує захист під час використання інтернет-браузерів.
  • Нове: Логотипи та заставки - оновлений дизайн та візуальні елементи, такі як логотипи та заставки при запуску програми, що робить інтерфейс більш сучасним та привабливим.
  • Оновлено: Перейменування функції захисту при банківських операціях та платежах у "Захист банківських операцій та браузера" - це зміна назви відображає розширення функціоналу захисту, який тепер включає не лише банківські операції, а й загальну безпеку під час використання інтернету.
  • Оновлено: Підтримка підписки – оновлення в системі підписки на послуги ESET, що може включати покращене керування підписками, гнучкість у виборі планів тощо.
  • Інші покращення та виправлення помилок - загальні покращення в роботі програми та виправлення виявлених раніше помилок, що підвищує загальну стабільність та ефективність продукту.
Автор: Eset (Сайт)
Дата поновлення: 2023-11-15
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
ESET Smart Security Premium
  • Схожі програми

  • Norton 360 Norton 360 — комплексний антивірусний захист для ПК Windows. Це програмне забезпечення стане надійним захистом вашого комп'ютера від вірусів,… Comodo Internet Security Comodo Internet Security — безкоштовний пакет програм для антивірсного захисту комп’ютера від вірусів , троянів, інших шкідливих програм… Avast Premier Avast Premier більше не оновлюється. На заміну йому прийшов новий продукт — Avast Premium Security , який володіє новими можливостями та… Bitdefender Total Security Bitdefender Total Security - це комплексне антивірусне рішення, яке забезпечує приватність користувача, захист комп'ютера від шкідливого ПЗ і оптимізацію… Norton Security Norton Security — одна з найвідоміших у світі антивірусних програм від американської компанії Symantec. Неодноразово займав призові місця в найбільших… Zillya! Internet Security Zillya! Internet Security — надійне комплексне рішення для інформаційної безпеки. Об’єднує повноцінний антивірус, фаєрвол рівня додатків…