Lightworks Pro 2023.2.146471

Скриншот Lightworks Pro

Lightworks Pro – це повноцінна версія професійного редактора відео Lightworks без обмежень. Від безкоштовної версії система відрізняється підтримкою більшої кількості форматів і роздільної здатності (аж до 4К) для експорту, розширеною функціональністю при спільній роботі розробників, наявністю авторських бібліотек, підтримкою фірмових консолей і рендеринга.

Для створення якісних роликів в комплект програми входять плагіни Boris FX і Boris Graffiti, що надають додаткові можливості для застосування текстових і відеоефектів, наприклад, з метою включення в кадр водяних знаків, створення анімацій, а також видалення небажаних елементів, таких як дроти і рекламні банери.

Підвищення комфорту і швидкості роботи з інструментами Lightworks забезпечується за рахунок запатентованих апаратних консолей, які здатні об'єднувати набори ефектів і опцій під однією клавішею, виконувати плавну зміну параметрів відео і звуку. Крім того система підтримує I/O обладнання провідних виробників в цій галузі: Blackmagic, AJA і Matrox, що дозволяє з відносною легкістю виконувати основні операції, пов'язані з обробкою аудіо – запис і подальше зведення.

Інтерфейс платної версії програми аналогічний Lightworks free license.
На відміну від безкоштовної ліцензії, Pro версія дозволяє експортувати відеоролики у величезній кількості форматів, наприклад в DVD Video, Blu-Ray, XDCAM та інших, без будь-якого додаткового перекодування.

Переваги Lightworks Pro

  • Можливість експорту відеофайлів у форматі HD, Full HD, 2K і 4K.
  • Наявність авторських бібліотек і плагінів, в тому числі підтримка плагіна Adobe After Effects.
  • Наявність різних варіантів ліцензій, як то місячної, річної та безлімітної.
  • Підтримка фірмових консолей, клавіатури.

Висновок

Lightworks Pro license – це повноцінний редактор для тих, хто за сім днів пробного періоду зміг гідно оцінити всі можливості і переваги системи, врахував її недоліки і залишився задоволений продуктивністю.

Увага

Для покупки ліцензії необхідно пройти процес реєстрації на офіційному сайті продукту.

Встановлення Lightworks Pro

У разі, якщо на комп'ютері користувача вже є програма Lightworks, додаткове встановлення Pro версії не потрібно. Після закінчення пробного періоду користувачеві буде запропоновано активувати продукт. У разі відмови програма продовжить працювати на умовах безкоштовної ліцензії.

При відсутності з'єднання з Інтернетом активувати продукт можна вручну. Для цього необхідно запустити програму, після чого увійти в обліковий запис Lightworks за допомогою імені користувача та пароля, клікнувши по іконці з зображенням шестерень в верхньому правому куті вікна вітання (пункт Sign in).

Якщо підключення до мережі Інтернет відсутній, система запропонує почати процес оффлайн активації. При натисканні Так Lightworks згенерує файл shark.c2e і розмістить його за адресою C:UsersPublicDocumentsLightworks. Збережіть отриманий файл на знімному носії, після чого перенесіть його на пристрій, що має доступ до мережі Інтернет. Запустіть браузер і відкрийте сторінку з адресою http://www.lwks.com/activations. Авторизуйтесь у системі під своїм акаунтом. На панелі Add a machine натисніть кнопку Browse. У вікні, перейдіть до місця розташування файлу shark.c2e і натисніть Open.

Клікніть на кнопку Upload C2E file. Натисніть кнопку Details і завантажте файл shark.e2c, після чого перенесіть його на знімний носій. Поверніть знімний носій до комп'ютера зі встановленою програмою Lightworks і скопіюйте отриманий файл ліцензії в каталог C:UsersPublicDocumentsLightworks. Запустіть редактор. Якщо все зроблено правильно, програма підхопить файл ліцензії автоматично.

Що нового

  • Ця нова збірка включає підтримку вхідних змін Google OAuth та виправляє кілька помилок. Повний перелік змін можна побачити нижче:
  • Додано підтримку детальної згоди Google Oauth (до 17 червня 2024 р.).
  • Виправлено проблему, через яку деякі кодеки неправильно звільняли системну пам'ять.
  • Виправлені файли MTS та M2T, які не декодувалися.
  • Виправлено проблему з неправильним визначенням жорстких дисків NVME при ліцензуванні (Linux).
  • Виправлена проблема з відсутністю залежності lwd, що викликає проблеми з кодуванням/декодуванням H.265 (Linux).
Автор: EditShare (Сайт)
Дата поновлення: 2024-06-07
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Lightworks Pro