Настройка гитары 0.5

Скриншот Настройка гитары

Налаштування гітари – невелика зручна безкоштовна програмами для допомоги в налаштуванні «на слух» шестиструнної гітари в стандартному ладу. Ця програма покаже користувачеві як правильно звучать відкриті струни, позбавивши гітариста від довгого і копіткого налаштування музичного інструменту. Її простий інтерфейс складається з одного вікна з зображенням грифа популярного музичного інструменту і вікна налаштувань (яких там дуже мало). Підключати гітару до комп'ютера при цьому не потрібно.

Звуки для програми записані, як стверджує її автор на «професійному обладнанні», тому відтворюють найбільш точне звучання налаштованої гітари. Прослухати звук тієї чи іншої струни можна наблизивши курсор мишки до зображенню її кілочка або до буквеної позначки струни. Всі шість струн по черзі можна прослухати наблизивши покажчик мишки до грифу гітари.

Серед основних можливостей і переваг програми «Налаштування гітари» можна відзначити наступні: налаштування музичного інструменту у стандартному ладі; якісний звук струн; відтворення звуків з повтором; налаштування інтервалу між повторами звуків.

Серед недоліків «Налаштування гітари» можна відзначити малу кількість налаштувань і темний інтерфейс на якому практично не видно пункти меню.

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: Aloziy Corp. (Сайт)
Дата поновлення: 2010-07-05
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Настройка гитары

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle