NordVPN 7.4

Скриншот NordVPN

NordVPN – це програмне забезпечення, яке являє собою комерційний VPN-клієнт з розширеними можливостями. Поширення програми здійснюється на підставі передплаченої ліцензії, що має певний термін користування в залежності від обраного тарифного плану.

Як і інші подібні сервіси, NordVPN дозволяє обходити блокування веб-сайтів, отримувати доступ до потокового Інтернет-контенту, зашифровувати трафік і зберігати анонімність в мережі.

Програма підтримує просунуту систему приховування мережевої активності Double VPN, що унеможливлює перехоплення трафіку на шляху до запитуваного ресурсу. Завдяки перенаправленні мережевої інформації між проміжними серверами кінцевий пункт призначення даних залишиться прихованим від провайдера, навіть в разі визначення адреси сервера-посередника.

Захист від шпигунського програмного забезпечення та підозрілих веб-сторінок, наповнених рекламою, реалізується за допомогою фірмової технології CyberSec. Цей компонент отримує необхідну інформацію про відвідуваний Інтернет-ресурсі шляхом опитування та аналізу чорного списку небезпечних сайтів і, в разі загрози комп'ютеру користувача, виводить відповідне попередження.

Крім того розробники NordVPN пропонують своїм клієнтам послугу підключення до ресурсів Інтернет через виділену мережеву адресу, використання якої, на відміну від загальної IP-адреси, знижує ризик блокування користувача сторонніми серверами і сервісами.

Придбана ліцензія клієнта NordVPN дозволяє підключити до шести одиниць комп'ютерної техніки і мобільних гаджетів. Це може бути корисно як вдома, при наявності великої родини, де кожен її член користується особистим пристроєм, так і при веденні власного бізнесу і наявності офісу, укомплектованого ноутбуками, серверами і ПК.

Інтерфейс програми досить простий і нагадує інші подібні засоби тунелювання. Підключення до VPN-серверів здійснюється всього в один клік.

Переваги NordVPN

 • Великий вибір серверів. Програма налічує більше трьох з половиною тисяч серверів, розташованих в шістдесяти країнах світу.
 • Наявність карти розташування серверів в програмі-клієнті.
 • Використання алгоритму шифрування AES-256 в якості основи.
 • Наявність авторського засоби блокування реклами.
 • Можливість подвійного тунелювання.
 • Наявність браузерних розширень.
 • Наявність послуги надання виділеного мережевого адреси.
 • Можливість підключення до шести пристроїв на підставі однієї оплаченої ліцензії.
 • Підтримка клієнтів 24/7/365.

Недоліки NordVPN

 • Відсутність безкоштовної версії програми.
 • Відсутність української або російської локалізації клієнта.

Висновок

Крім захисту персональних даних користувача і обходу блокування сайтів NordVPN пропонує умови партнерської програми. Користуватися VPN-клієнтом, перепродувати його або офіційно заробляти на посиланнях в особистому блозі можна вже зараз.

Увага

Для початку роботи з програмою NordVPN необхідно придбати ліцензію, відповідну бажаного періоду використання. Це можна зробити на сайті продукту або у офіційних дилерів.

Установлення NordVPN

Установка програми не займає багато часу. Завантажити інсталятор можна зі сторінки завантаження нашого сайту. Запустіть файл NordVPNSetup.exe, щоб почати процес установки. У вікні, що з'явилося натисніть Next. Далі вкажіть шлях розташування програми. Ніякі інші опції в процесі установки не змінюються. Натисніть Install і дочекайтеся завершення роботи інсталятора. По завершенні процесу запустіть VPN-клієнт.

Увійдіть в обліковий запис, створену при покупці ліцензії, використовуючи логін і пароль. Щоб підключитися до віддаленого VPN-серверу, натисніть на повзунок у верхній частині стартового вікна програми або запустіть киснем на сенсорному моніторі в активне положення.

Що нового

 • Інформація відсутня.

Автор: NordVPN.com (Сайт)
Дата поновлення: 2023-02-10
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
NordVPN
 • Схожі програми

 • Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… ExpressVPN ExpressVPN – це сучасний VPN-клієнт, призначений для зв'язку комп'ютера з ресурсами мережі Інтернет за допомогою проміжних (проксі) серверів.… IPVanish IPVanish – це комерційний VPN-клієнт для таємного серфінгу по просторах Інтернету. Програма поширюється на платній основі. Вартість ліцензії IPVanish… TunnelBear TunnelBear – популярний VPN-сервіс для безпечного і анонімного доступу до Інтернет-ресурсів. Є як платні так і безкоштовні варіанти використання цієї… Browsec VPN Browsec VPN — безкоштовний інструмент для забезпечення анонімності веб-серфінгу. Продукт є розширенням, що доступне для всіх найпопулярніших браузерів… I2P I2P — безкоштовний набір інструментів для використання однойменної зашифрованої мережі. У додатку використовується декілька схем шифрування,…