Open-Shell Menu 4.4.160

Скриншот Open-Shell Menu

Open-Shell Menu — безкоштовна і зручна у використанні програма для увімкнення класичного варіанту оформлення меню «Пуск» в Windows. Утиліта була розроблена на базі відкритого вихідного коду широко відомої Classic Shell, яка на цей момент припинила розробку і оновлення.

За допомогою утиліти ви зможете змінити зовнішній вигляд і поведінку меню «Пуск» вашої операційної системи, щоб воно відповідало вашим потребам і перевагам. Налаштуйте меню «Пуск» в Windows 10, щоб воно виглядало як Windows 7 та інші, щоб зробити використання максимально комфортним для себе.

Змінюйте оформлення меню «Пуск» за допомогою скінів, налаштовуйте розмір іконок і тексту, прозорість. Також у вас буде можливість включати або відключати автоматичний запуск класичного меню після перезапуску комп'ютера та інше.

Крім цього, Open-Shell поверне кнопку запуску для Windows 10, 7, 8.1, а також панель інструментів і рядок стану для Windows й Internet Explorer, що робить його відмінним інструментом для поліпшення повсякденної роботи з Windows.

Що нового

  • Підтримка автоматичних оновлень (включаючи додаткові щотижневі оновлення)
  • Підтримка сучасних завдань зі списку програм
  • Виправлено деякі помилки та додано незначні вдосконалення.
Автор: Ivo Beltchev (Сайт)
Дата поновлення: 2020-10-18
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є
Скачати
Open-Shell Menu

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle