Paint.NET 4.1.1 / 3.5.11

Скриншот Paint.NET

Paint.NET — потужна безкоштовна програма для редагування та корекції різноманітних зображень. Серед багатьох потужних і корисних характеристик Paint.NET слід відзначити можливість роботи з шарами (зокрема з прозорими), роботу зі сканером і камерою, масштабування, видалення ефекту червоних очей, повна історія змін і багато чого іншого. Підтримувані формати: BMP, JPEG, PNG, TIF, GIF та власний формат PDN. Для коректної роботи програми необхідно, щоб в системі був встановлений Microsoft .NET Framework.

Особливості Paint.NET: простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; можливість роботи з шарами; володіє потужними інструментами для роботи з векторною графікою; необмежена історія; присутні спеціальні ефекти; підтримка плагінів.

Що нового

  • Нове: український переклад.
  • Нове: норвезький переклад.
  • Виправлена ​​помилка в управлінні колірним колесом IndirectUI, де він не підбирав правильне значення для альфа-слайдера.
  • Виправлена ​​аварія з новими фігурами, які іноді виникали, тому що файл ресурсів ще не оновлювався (можливо, через діалогу «ви повинні перезавантажити» в кінці оновлення, які будо проігноровано).
  • Відновлені поєднання клавіш для меню «Корекція», оскільки це було дуже непопулярною зміною.
  • Покращено: тепер елемент управління SelectirectUI кута підтримує властивість UpDownIncrement.
Автор: dotPDN LLC (Сайт)
Дата поновлення: 2018-09-13
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є українізатор
Скачати
Paint.NET

Ваша оцінка та відгук про програму: