Paint.NET 4.0.19 / 3.5.11

Скриншот Paint.NET

Paint.NET — потужна безкоштовна програма для редагування та корекції різноманітних зображень. Серед багатьох потужних і корисних характеристик Paint.NET слід відзначити можливість роботи з шарами (зокрема з прозорими), роботу зі сканером і камерою, масштабування, видалення ефекту червоних очей, повна історія змін і багато чого іншого. Підтримувані формати: BMP, JPEG, PNG, TIF, GIF та власний формат PDN. Для коректної роботи програми необхідно, щоб в системі був встановлений Microsoft .NET Framework.

Особливості Paint.NET: простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; можливість роботи з шарами; володіє потужними інструментами для роботи з векторною графікою; необмежена історія; присутні спеціальні ефекти; підтримка плагінів.

Що нового

— Виправлені відсутні ескізи в Провіднику для зображень, відмінних від PDN (наприклад, .PNG, .JPG), якщо Paint.NET був налаштований на відкриття цих типів за замовчуванням.
— Виправлена аварія під час запуску, яка торкалася деяких людей з перенаправлення папкою Documents (наприклад, мережевий ресурс).

Автор: dotPDN LLC
Дата поновлення: 2017-10-03
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Є українізатор
Скачати
Paint.NET

Ваша оцінка та відгук про програму: