VeryPDF PDF to Word Converter 3.1

Скриншот VeryPDF PDF to Word Converter

VeryPDF PDF to Word Converter — це інструмент перетворення PDF-файлів у популярні текстові формати DOC, DOCX та RTF. Програма є платною. У цьому розробники керуються принципом «Try and buy». Це означає, що користувачі мають можливість випробувати продукт перед покупкою, що називається, «for free».

Інтерфейс конвертера виглядає непоказним, зате досить простий в освоєнні. При цьому маленьке нестилізоване головне вікно пропонує користувачам низку цікавих функцій. Так, можливість пакетного перетворення з PDF у формати DOC/DOCX хоч і доступна лише після придбання та реєстрації програми, мабуть, є її головною перлиною. Інструмент здатний розпізнавати документи різними мовами, витягувати з них лише необхідний вміст, відкидаючи, по необхідності, зображення та іншу графіку, а також елементи розмітки, такі як абзаци.

На додаток, конвертер дає можливість перевести в DOC-формат зашифровані паролем файли, які будуть відкриті для подальшого редагування. А головне — жодного стороннього програмного забезпечення для роботи програми не потрібно завдяки вже наявному інтерпретатору PDF.

Переваги PDF to Word Converter

  • Невеликий розмір програми; простий та зрозумілий механізм встановлення та запуску.
  • Підтримка пакетної обробки одразу кількох PDF-документів у зареєстрованій версії.
  • Підтримка функції "drag'n'drop" або перетягування файлів у робочу область вікна програми.
  • Можливість розпізнавання російського, англійського, французького, німецького, італійського, китайського, чеського, датського, голландського, японського, корейського, норвезького, польського, португальського, іспанського та шведського тексту.
  • Підтримує перетворення захищених паролем файлів.

Недоліки PDF to Word Converter

  • Простий, невибагливий, але досить застарілий інтерфейс програми, доступний, до того ж, лише англійською мовою.
  • Не завжди коректне розпізнавання формул та математичних виразів.

Важливо! Безкоштовна trial-версія PDF to Word Converter дає користувачам лише 100 спроб на конвертацію файлів, після чого копію програми необхідно оплатити і зареєструвати.

Встановлення

Установка конвертера виглядає стандартно і складається із кількох звичних кроків. Після завантаження та запуску інсталятора натисніть "Next". Запропоновані майстром параметри у процесі можна не міняти. Однак у разі потреби змініть шлях встановлення продукту на цьому кроці, після чого знову натисніть кнопку «Next». Далі, якщо потрібно, зніміть галочку навпроти пункту Create a desktop icon, щоб не створювати ярлик програми на робочому столі. Натисніть «Next» та «Install». По завершенні установки потрібно ще один клік по кнопці «Finish».

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: VeryPDF (Сайт)
Дата поновлення: 2017-04-20
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Скачати
VeryPDF PDF to Word Converter