PhotoFiltre 11.3.0

Скриншот PhotoFiltre

PhotoFiltre — повноцінна програма для ретушування зображень. Вона дозволить вам робити прості або складні зміни зображень і застосовувати до них широкий спектр фільтрів. Програма проста і інтуїтивно зрозуміла у використанні, а також легко освоюється навіть новачками. Панель інструментів, що дає доступ до стандартних фільтрів за допомогою всього декількох кліків, надає PhotoFiltre хороший вигляд. PhotoFiltre також має менеджер шарів (з Alpha каналом), коректор червоних очей, пакетний модуль і багато чого іншого.

Широкий вибір фільтрів дозволяє починаючим користувачам легко поринути в світ комп'ютерної графіки. Ви можете використовувати стандартні функції налаштування (яскравість, контрастність, насиченість, гамма), а також художні фільтри (акварель, пастель, туш, пуантилізм, ефект пазла).

PhotoFiltre використовує два типи векторного виділення. Перший тип використовує автоматичні форми (прямокутник, еліпс, трикутник, ромб, прямокутник із закругленими кутами). Другий тип відповідає ласо і багатокутнику. Обидва вони дозволяють налаштовувати форму шляхом малювання форми вручну або за допомогою серії дій. Кожен вибір можна зберегти в окремий файл для використання в подальшому.

З PhotoMasque ви можете створювати розширені ефекти контуру і прозорості на ваших зображеннях за допомогою встановлених масок. Ці маски є зображення в градаціях сірого, де білий — колір прозорості, а непрозорість збільшується в міру того, як відтінки сірого стають темнішими. Чорний означає повну непрозорість.

Увага

Для встановлення локалізатора скопіювати вміст його архіву в папку з PhotoFiltre, видаливши з неї всі інші PLG-файли.

Для встановлення плагінів запустіть Plugins Pack, виберіть в списку версій перший пункт (PhotoFiltre), вкажіть папку Plugins програми PhotoFiltre, відзначте плагіни які ви хочете встановити і натисніть кнопку Install.

Що нового

  • Виправлена помилка в кресленні лінії (товщина 2 і горизонтальна).
  • Подвійне клацання в зонах редагування вибирає все.
  • Модифікація клацання в повзунках (регулювальні стрижні).
  • Подвійне клацання на курсорі виконує скидання.
Автор: Antonio Da Cruz (Сайт)
Дата поновлення: 2021-10-01
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Український інтерфейс: Немає
Скачати
PhotoFiltre

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle