Vegas Pro 21.0.0 Build 108

Скриншот Vegas Pro

Vegas Pro – професійний редактор для нелінійного монтажу відео і багатофункціонального запису аудіо. Підтримує необмежену кількість як звукових, так і відеодоріжок, багатоканальний введення-виведення, створення об’ємного звуку і двошарових DVD. Vegas Pro включає в себе безліч настроюваних відеоефектів, включаючи нову колекцію сучасних світлових ефектів. Інтерфейс Vegas Pro збагачений новою колірною схемою, яка забезпечує оптично нейтральне середовище для оптимізованого перегляду кольорів і збільшення комфорту при роботі в затемненій монтажній студії.

З Vegas Pro ви зможете панорамувати, сканувати, обрізати екстремально великі гигапіксельних зображення для створення кіно-послідовності, відповідної роздільної здатності. Програма також підтримує стоп-кадри з камкордерів професійного рівня і нерухомих камер, які з’єднують кілька фотографій разом для створення одного великого зображення. Крім того, програма підтримує і такі «просунуті» функції, як робота з двома процесорами і двома моніторами.

Що нового

  • Ми постійно знаходимося в лабораторії, працюючи над тим, щоб зробити вашу машину з контентом більш універсальною, ефективною та відповідною до ваших потреб. Новий VEGAS Pro поставляється з приголомшливими новими доповненнями, включаючи маскування на основі штучного інтелекту, функції перетворення тексту на мову, розширені хмарні сервіси, новий набір ефектів і переходів і багато іншого. Наші розробники дійсно заслуговують на підвищення за це.
Автор: MAGIX AG (Сайт)
Дата поновлення: 2023-08-14
Операційна система: 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Vegas Pro