SpeedTest 2.0.0.69

Скриншот SpeedTest

SpeedTest – це програма для користувачів Windows, які прагнуть протестувати мережу на швидкість передачі даних у ній. Завдяки цьому тесту користувач зможе дослідити швидкість передачі інформації між двома комп'ютерами та із обраним веб-сайтом у мережі Інтернет.

До інсталятора SpeedTest входять дві програми – це SpeedSrv і SpeedClnt. Кожна з них виконує своє конкретне завдання. Для тестування якості звязку між двома компютерами на одному з них потрібно встановити SpeedSrv, а на іншому SpeedClnt. Звернувшись з ПК із встановленим клієном SpeedClnt до ПК на якому встановлено SpeedSrv ми можемо отримати дані зі швидкості та якості передачі даних між цими пристроями.

Speed Test Client (SpeedClnt) також може протестувати швидкість підключення до будь-якого веб-сайту в глобальній мережі Інтернет. Для цього в вікні програми необхідно обрати потрібний режим, ввести адресу сайту та запустити тестування.

Головне меню тесту розробники поділили на File і Help. У першому є дві функції – це друк отриманих результатів і вихід з програми, а другий дозволяє ознайомитися з основною інформацією про саму програму. Нижче головного меню розміщено поля для введення даних (посилання на сервер чи веб-сайт). Ще нижче виводяться результати.

Під час використання SpeedTest, як і будь-якого іншого тесту на швидкість, слід враховувати низку факторів, які здійснюють вплив на швидкість з’єднання. До них належать: швидкість сервера, швидкість роботи роутера (якщо ПК підключений до локальної мережі через нього), активні в момент аналізу програми.

Для якісного аналізу варто увімкнути кабель до комп’ютера через мережевий адаптер, закрити всі активні програми, окрім браузера, вимкнути антивірус і переконатися у відсутності мережевих завантажень. Головне повторити аналіз того чи іншого з’єднання кілька разів.

Основні переваги SpeedTest для Windows

Розробники програми не навантажували свій проект зайвими функціями. Інтерфейс програми включає тільки основні складові, потрібні виключно для аналізу швидкості з’єднання з мережею. Простий і зручний в роботі інтерфейс знайшов своїх шанувальників.

До переваг SpeedTest можна віднести також швидкість виконання команд, обслуговування кількох клієнтів в один і той самий час, можливість увімкнення на графічному екрані базової швидкості для порівняння. Отриманий результат можна миттєво роздрукувати.

Основні недоліки

SpeedTest, як і інші тести швидкості, актуальний, але має чимало конкурентів. Усі вони мають подібні недоліки: похибки в результатах, обмеження розмірів файлів та інші. Наприклад, SpeedTest дозволяє аналізувати файли, що не перевищують 4 GB. Що ж до результатів, то для визначення найточнішого, варто кілька разів провести тест і орієнтуватися на середній показник.

Окрім цього, пам'ятайте, що передача даних між ПК можлива, коли на одному наявний клієнт, а на іншому – сервер.

Інсталяція

  • завантажте файл SpeedTestInstall.exe;
  • відкрийте файл установника програмного забезпечення;
  • оберіть конфігурацію встановлення програми (SpeedSrv, SpeedClnt або обидві);
  • виконайте команди задані у вікні інсталяції й натисніть «Finish».

Що нового

  • Інформація відсутня.

Автор: RaccoonWorks, LLC
Дата поновлення: 2012-04-10
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
SpeedTest