Windows Firewall Control 6.11.0.0

Скриншот Windows Firewall Control

Windows Firewall Control — компактна утиліта для комфортного доступу та керування вбудованим брандмауером Windows. Встановивши продукт на свій ПК, ви зможете налаштувати фаєрвол під свої потреби. Завдяки простому інтерфейсу програми налаштувати брандмауер на оптимальні функціональні можливості зможе навіть не надто досвідчений користувач. Це один з найкращих інструментів для керування брандмауером з Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Server 2022, 2019, 2016, 2012.

Після встановлення програма запускається у системному треї, що забезпечує максимально швидкий доступ до неї. Усього утиліта пропонує чотири режими фільтрації, які можна перемикати одним кліком миші. Рівень фільтрації автоматично визначає, які з'єднання необхідно блокувати, а які ні.

Рівні фільтрації

 1. Сувора фільтрація. Блокуються всі вихідні підключення, які не відповідають правилам. У цьому режимі блокуються всі спроби підключення до комп'ютера та з нього.
 2. Помірна фільтрація. Вихідні з'єднання, які не відповідають правилу, блокуються. Тільки дозволені програми можуть ініціювати вихідні з'єднання.
 3. Слабка фільтрація. Дозволено навіть ті вихідні з'єднання, які не відповідають правилам. Блокуються лише програми, для яких користувач створив блокуючі правила.
 4. Без фільтрації. Брандмауер Windows вимкнено. Не використовуйте цей параметр, якщо на комп'ютері не запущено інший брандмауер.

Важливо! Windows Firewall Control не фільтрує пакети, не блокує та не дозволяє жодних підключень. Це робиться самим брандмауером Windows на основі існуючих правил брандмауера.

Особливості Windows Firewall Control

 • Сповіщення про заблоковані з'єднання.
 • Швидкий доступ до утиліти завдяки тому, що вона розміщується у системному треї.
 • Утиліта розповсюджується абсолютно безкоштовно.
 • Зручний багатомовний інтерфейс.
 • Широкі можливості налаштування брандмауера.
 • Регулярне оновлення продукту.

Що нового

 • Виправлено: після створення тимчасового правила з діалогового вікна повідомлень, що включає кілька заблокованих програм, необхідно закрити діалогове вікно повідомлень, інакше нові правила будуть тимчасовими.
 • Виправлено: функція пошуку на панелі правил не включає властивість "Опис".
 • Покращено: алгоритм виявлення недійсних правил для програм Магазину Windows було оновлено, щоб уникнути помилкового виявлення.
 • Покращено: покращено обробку та ведення журналу помилок у певних частинах коду.
Автор: BiniSoft.org (Сайт)
Дата поновлення: 2024-04-22
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Windows Firewall Control