Wing FTP Server 7.3.5

Скриншот Wing FTP Server

Wing FTP Server — професійний FTP-сервер, що характеризується високою швидкістю, надійністю роботи і зручністю для користувачів. Він має приємний інтерфейс і зручне керування аккаунтом. Увімкнений монітор реального часу дозволяє перевірити навантаження на ваші сервера або навіть спостерігати за кожним користувачем, підключеним до сервера.

Wing FTP Server надає користувачам всю необхідну інформацію про сервер і файлах, що передаються, а також володіє великою кількістю налаштувань і можливостями зі зміни інтерфейсу програми.

Основні можливості Wing FTP Server:

— Підтримка протоколів FTP, FTPS (FTP під SSL), HTTP, HTTPS і SFTP.
— Використання криптографічного модуля OpenSSL FIPS 140-2.
— Адміністрування в веб-інтерфейсі.
— Можливість використання безлічі серверів на одному IP.
— Підтримка IPv6.
— Підтримка Screen Reader для веб-клієнта.
— Планувальник завдань.
— Програмований менеджер подій.
— Безліч типів аутентифікації.

Що нового

  • Покращення — додано глобальний параметр «Показати реального власника/групу у списку файлів», за замовчуванням його вимкнено.
  • Поліпшення. Коли термін дії користувача закінчується, термін дії створених веб-посилань для завантаження також закінчується.
  • Поліпшення. Коли термін дії користувача закінчується або видаляється/відключається, термін дії створених ним посилань на запити на завантаження також закінчується.
  • Поліпшення. Тепер ви можете створювати посилання на запити файлів у кореневій папці. Під час створення посилань на запити також відображається «Зберегти у папці».
Автор: wftpserver.com (Сайт)
Дата поновлення: 2024-06-07
Операційна система: 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English
Скачати
Wing FTP Server
  • Схожі програми

  • Bitvise SSH Client Bitvise — безкоштовний SSH-клієнт, що забезпечує підключення до терміналу по протоколам: bvterm, xterm, vt100. Програма дозволяє… FileZilla FileZilla — швидкий та надійний у роботі FTP-менеджер для ПК з ОС Windows. Це один із найзручніших і найпростіших у використанні інструментів для… PuTTY PuTTY — програмне забезпечення для віддаленого підключення до різноманітного мережевого обладнання по мережевих протоколах Telnet, SSH, SCP, SFTP. Це… TeamSpeak Server TeamSpeak Server — безкоштовна програма, яка використовується для створення персонального сервера для спілкування в однойменному клієнті TeamSpeak.… MySQL Workbench MySQL Workbench — це уніфікований візуальний інструмент для архітекторів, розробників і адміністраторів баз даних. Він забезпечує моделювання,… XAMPP XAMPP — корисне програмне забезпечення, до складу якого входять Apache, PHP, MySQL, FileZilla і багато інших корисних інструментів для організації веб…