WinRAR 7.01

Скриншот WinRAR

WinRAR – це умовно-безкоштовний архіватор файлів для Windows, що має високий ступінь стиснення. Він є одним з найкращих архіваторів за співвідношенням ступеня стиснення до швидкості роботи.

Програма має зручний багатокористувацький інтерфейс з гнучкою системою налаштувань. До його ключових елементів належить головне меню з пунктами («Файл», «Команди», «Операції», «Вибране», «Параметри» та «Довідка»), панель інструментів, список файлів, кнопка для повернення в батьківське вікно, а навігацію забезпечує файлове дерево. WinRAR підтримує гарячі клавіші, що сприяє швидкій роботі користувача.

Створено архіватор з метою полегшення роботи юзерів з великими обсягами даних. Він дає змогу розпаковувати та створювати архіви, стискаючи різні текстові, графічні, звукові, відео- та інші типи файлів. Це дозволяє швидко та легко переміщувати об’ємну інформацію з одного ПК на інший, зберігати її на різні типи носіїв, пересилати через Інтернет та інші канали.

WinRAR підтримує наступні формати архівів: RAR, ZIP, CAB, LZH, ACE, ARJ, TAR, UUE, ISO, BZIP2, GZip,  Z і 7-Zip та інші. Важливо, що він автоматично розпізнає формат заданого файлу і обирає найоптимальніший метод пакування.

Окрім стиснення файлів, архіватор виконує багато інших корисних функцій: поділяє архіви на томи (частини); дозволяє вносити зміни в готові архіви, щоб відновити пошкоджені; додає файли в уже готові архіви; створює архів SFX, що саморозпаковується; забезпечує збереження та безпеку архіву; дозволяє переглядати склад архіву без попереднього розпаковування та інші.

Основні переваги

WinRAR підтримує всі версії Windows, має маленький обсяг та є легким для використання. Він виконує функції стиснення якісніше і швидше, ніж конкурентні продукти, та виконує багато додаткових дій.

Підтримує популярні формати архівів, автоматично їх розпізнає та визначає оптимальний спосіб стиснення. Програмою можна користуватися безкоштовно, навіть після завершення пробного терміну.

Інтерфейс програми простий та має гнучку систему налаштувань.

Основні недоліки

Розмір архіву не може перевищувати 8 ГБ. Через 40 днів використання програми вам надходитимуть нав’язливі прохання купити ліцензійну версію.

Висновок

WinRAR є швидким і потужним інструментом для стиснення даних, створення й розпакування архівів та управління ними.  Він користується великою популярністю у всьому світі, що не дає користувачам причини для сумнівів у його функціональних можливостях та якісних характеристиках.

Інсталяція

 • натиснувши на посилання, завантажте програмний файл для вашої ОС Windows (32-bit чи 64- bit);
 • відкрийте файл з програмним забезпеченням;
 • оберіть місце для збереження ПЗ;
 • ознайомтесь з умовами ліцензійного договору;
 • натисніть «Install»;
 • налаштуйте три групи параметрів (Associate WinRAR with, Interface, Shell integration) і натисніть «Ok»;
 • завершіть інсталяцію, натиснувши «Done». 

Що нового

 • оновлення зашифрованого файлу в твердому архіві RAR призводило до пошкодження архіву, якщо оновлений файл був першим в архіві, при запуску оновлення не було вказано пароль і не було увімкнено шифрування імені файлу в оновленому архіві.
 • WinRAR 7.00 аварійно завершував роботу після перемикання в режим «Перегляд плоских тек» з підпапки архіву.
 • перемикач -ep4 дублює зазначений шлях, а не виключає його під час вилучення.
 • якщо архів, створений версією Unix RAR, містить символічні посилання із символами-розділювачами шляхів у цільових шляхах, ці символи можуть бути пошкоджені при зміні такого архіву за допомогою Windows RAR.
 • неправильне ім'я файлу відображалось у повідомленнях про помилки перейменування файлу та виконання файлу WinRAR;
 • Команді SFX "Ярлик" не вдалося розпізнати порожні параметри, визначені як "Shortcut = D,", "folder", при цьому правильно розпізнавши такі параметри без лапок, як "Shortcut = D,, folder".
 • реконструкція тома не працювала у WinRAR.exe, якщо команда "rc" була вказана з файлом .rev, наприклад "WinRAR rc arc.part1.rev". На відміну від RAR, WinRAR вимагає використовувати лише ім'я файлу .rar.
Автор: Eugene Roshal (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-15
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: Безкоштовно
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Скачати
WinRAR