PowerArchiver 2018 18.00.53

Скриншот PowerArchiver

PowerArchiver — потужний архіватор, що повністю підтримує роботу з форматами ZIP (включно з Quake III Pk3, JAR, OWK, REP), CAB, 7-zip, LHA, LZH, TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2 і BH (BlakHole). Крім того ця програма дозволяє переглядати і витягувати файли з архівів RAR (включаючи v.3), ACE (включаючи v.2.0), ARJ, CAB, LHA, TAR, GZIP, BZIP2, ARC, ZOO, BH. На додаток до цього, підтримується читання і витяг файлів з образів ISO, BIN, IMG і NRG.

Серед інших корисних властивостей PowerArchiver: підтримка перегляду файлів дуже багатьох форматів — TXT, RTF, ICO, WMF, EMF і 18 графічних, опції швидкого завантаження стиснених файлів на FTP-сервер, відправка архівів по e-mail. Крім стандартного інтерфейсу, програма допускає роботу і у вигляді файлового менеджера — з двома вікнами. В такому режимі в лівому вікні будуть розташовуватися папки-архіви у деревоподібному вигляді, а в правому — їх зміст.

Що нового

  • Можливість збереження SFX-опцій. Ми надали можливість зберігати SFX-майстер і створювати SFX-параметри, тому ви завжди можете використовувати однакові параметри при створенні ваших SFX-архівів (включаючи всі варіанти).
  • Покращений Advanced Codec Pack - поліпшене стиснення wav при екстремальних / ультра настройках, при цьому мінімізація використання пам'яті.
  • Покращено віртуальний диск - Покращена поведінка віртуального диска за допомогою розширень оболонки правої кнопки миші.
  • Виправлено фільтри файлів - Виправлена ​​помилка, при якій фільтри списку файлів не працювали належним чином (Додати вікно, Резервне копіювання).
  • Вікно «Покращено обране» - «Вибране» тепер буде пам'ятати розміри стовпців.
  • Додана підтримка файлів .scs - додана підтримка обробки файлів .scs через розширення оболонки.
  • Покращена підтримка профілів в інструментах Конвертор і пакетна обробка.Покращена підтримка профілів в інструментах Конвертор і Пакет.
  • Безліч невеликих поліпшень інтерфейсу - підтримка ctrl + l в сучасному інтерфейсі, настройка деяких значків, новий екран nag.
  • Вбудовані файли довідки для установок MSI. В установках Enterprise тепер є вбудовані файли довідки, без додаткової роботи.
  • Інші поліпшення і виправлення - Різні невеликі виправлення / поліпшення, оновлення перекладів, більше 50 випусків закриті. Повний список перейдіть на наші форуми.
Автор: ConeXware, Inc. (Сайт)
Дата поновлення: 2018-05-24
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: $22.95
Український інтерфейс: Є
Скачати
PowerArchiver

Ваша оцінка та відгук про програму: