Wondershare Filmora 13.5.1

Скриншот Wondershare Filmora

Wondershare Filmora – це комерційний відеоредактор, основний фокус якого спрямований на спрощення процесу монтажу. Програма є платною, проте розробники надали користувачеві і пробний період, єдина відмінність якого полягає в інтеграції фірмових водяних знаків в кінцевий відеофайл.

До складу редактора входить звичний набір можливостей обробки відео, як то нарізка, склеювання і збільшення швидкості прокручування роликів, масштабування, поворот і колірна корекція кадрів, збільшення загальної швидкості прокрутки і інші. Серед інструментів для роботи зі звуком користувачеві доступні еквалайзер, шумопонижувач, мікшер, регулятор гучності, ножиці для обрізки доріжок і пристрій озвучування.

Крім стандартних функцій Wondershare Filmora містить велику кількість просунутих опцій, таких як можливість роботи з текстом і соціальними вставками, статичними і динамічними фігурами, не кажучи вже про всілякі фільтри, ефекти накладення і переходи. Крім того програма оснащена всім необхідним для створення записів з веб-камери або екрана монітора.

Інтерфейс редактора виконаний у фірмовому стилі і по замовчуванню є в темних тонах. Перемикання на світлу тему оформлення також доступно користувачеві з панелі управління (не плутати з панеллю керування ОС Windows). Вікно вітання пропонує користувачеві два режими роботи програми – простий і просунутий, так само як і два основні формати співвідношення сторін – класичний 4:3 або більш сучасний 16:9.

Wondershare Filmora підтримує безліч розширень фото, аудіо і відеофайлів, найбільш популярні з яких MP4, AVI, MKV, MPEG, JPG, BMP, TIF, GIF, PNG, AAC, MP3, AC3, CUE, WAV, FLAC, ASF, VOB, WMA, M4A і OGG.

Переваги Wondershare Filmora

 • Наявність пробної версії програми, що діє на постійній основі.
 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
 • Наявність двох режимів роботи програми – для новачків і досвідчених користувачів.
 • Підтримка форматів роздільної здатності аж до 4К.
 • Можливість імпорту, редагування і експорту файлів GIF.
 • Широке коло можливостей програми.
 • Наявність авторських ефектів, доступних безкоштовно і на умовах оплати.
 • Можливість створення запису з екрану монітора.
 • Наявність аудіомікшеру і еквалайзера.
 • Підтримка поділу екрану і одночасного відтворення двох відеороликів.
 • Підтримка російськомовного інтерфейсу.
 • Контроль швидкості відтворення матеріалу.
 • Велика кількість підтримуваних форматів файлів.

Недоліки Wondershare Filmora

 • Інтеграція водяних знаків в кінцевий відеофайл в разі пробного використання редактора.
 • Відсутність української локалізації програми.

Висновок

Завдяки широким можливостям редактора відео Wondershare Filmora користувач може застосувати цей продукт практично в будь-якій сфері, де потрібна обробка і монтаж відеоматеріалу, будь то ведення блога, зйомка короткометражних і документальних фільмів, створення рекламних роликів або ж повноцінних кінострічок, орієнтованих на широку аудиторію.

Встановлення Wondershare Filmora

Встановлення програми здійснюється за допомогою фірмового інсталятора, скачати який можна на сторінці завантаження продукту. По завершенні завантаження запустіть файл filmora_setup_full.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів натисніть Так. У вікні установника прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт галочкою, після чого клацніть по напису Customize Install в правому нижньому кутку. Далі виберіть мову встановлення і вкажіть інсталятору шлях майбутнього розташування програми. Натисніть кнопку Install в центрі вікна інсталятора і дочекайтеся завершення процесу установки. Запуск програми здійснюється за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу запустіть Wondershare Filmora. У вікні привітання оберіть будь-який режим роботи програми. У разі простого режиму клацніть по зображенню квадрата із закругленими краями і двома лініями в центрі лівої кнопкою миші (цей елемент розташований в правому верхньому куті вікна), після чого оберіть пункт Settings у випадаючому списку. У вікні налаштувань вкажіть необхідне значення мови параметру Language. Щоб підтвердити зміни натисніть кнопку ОК знизу. Доступ до меню налаштувань у просунутому режимі здійснюється після натискання на пункт File -> Settings на панелі інструментів угорі ліворуч. Перемикання між мовами виконується аналогічно простому режиму.

Що нового

 • Інформація відсутня.

Автор: Wondershare Software (Сайт)
Дата поновлення: 2024-06-14
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Скачати
Wondershare Filmora