FTP FTP

FTP (File Transfer Protocol) — протокол, призначений для передачі файлів в комп’ютерних мережах. FTP дозволяє підключатися до серверів FTP, переглядати вміст каталогів і завантажувати файли з сервера або на сервер. FTP-клієнт — програма для спрощення доступу до FTP серверу. У залежності від призначення може надавати користувачеві простий доступ до віддаленого FTP-сервера в режимі текстової консолі або відображати файли на віддаленому сервері так ніби вони є частиною файлової системи комп’ютера користувача.

Всього програм в категорії 14

Wing FTP Server

Wing FTP Server — професійний FTP-сервер, що характеризується високою швидкістю, надійністю і зручністю для користувачів.

Golden FTP Server

Golden FTP Server — максимально простий і зручний у використанні персональний FTP сервер для Windows з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

BlazeFTP

BlazeFTP — потужний FTP-клієнт з підтримкою мультисесії та кешування, пошуком в офлайні, та багатьма іншими корисними можливостями.

TurboFTP

TurboFTP — FTP-клієнт з самими різноманітними опціями, за допомогою якого можна легко проводити передачу файлів через Інтернет.

FileZilla

FileZilla — один з найкращих безкоштовних FTP-менеджерів, що допоможе вам з легкістю закачати файли на сервер.

Core FTP

Core FTP — потужний безкоштовний клієнт FTP, що містить всі необхідні для обслуговування сайту функції.

FlashFXP

FlashFXP — FTP-клієнт з підтримкою докачки, синхронізацією каталогів, пошуком по віддаленому FTP-серверу, і т. д.

FTP Now

FTP Now — фтп-клієнт з підтримкою перетягування і можливістю одночасного завантаження і скачування декількох файлів.

WinSCP

WinSCP — безкоштовний графічний клієнт для протоколів SFTP і SCP, призначений для Microsoft Windows.

Bitvise SSH Client

Bitvise SSH Client — швидкий і легкий у використанні клієнт SSH що пропонує гнучку підтримку TCP/IP.

LeapFTP

LeapFTP — потужний клієнт FTP, що комбінує простий, інтуїтивний інтерфейс з однією із найпотужніших серед існуючих програм.

CoffeeCup Free FTP

CoffeeCup Free FTP — FTP-клиент з підтримкою завантаження файлів та іншими опціями, характерними для програм аналогічного призначення.

CuteFTP

CuteFTP — потужний FTP-клієнт, що перевершує, по функціональному наповненню, будь-яку іншу програму аналогічного призначення.

SmartFTP

SmartFTP — це потужний та компактний FTP-клієнт, що дозволяє обмінюватися файлами між локальним комп’ютером і серверами в Інтернеті.