ExpressVPN 12.81.0.141

Скриншот ExpressVPN

ExpressVPN – це сучасний VPN-клієнт, призначений для зв'язку комп'ютера з ресурсами мережі Інтернет за допомогою проміжних (проксі) серверів. Програма ґрунтується на різних реалізаціях технологій і протоколів віртуальних приватних мереж, таких як OpenVPN, і дозволяє організувати зашифровані канали типу клієнт-сервер і точка-точка.

Продукт поширюється на платній основі, проте, за допомогою однієї ліцензії (передплати) його можна встановити на три пристрої будь-якого типу – роутери, комп'ютери, смартфони та інші.

ExpressVPN забезпечує доступ до прихованого і навіть забороненого контенту за допомогою більш ніж півтори тисячі серверів, розташованих у всіх куточках Землі. Завдяки можливості вибору маршруту мережевого трафіку і кращого протоколу обміну даними між клієнтом і сервером, значних втрат продуктивності на комп'ютері користувача не спостерігається, що актуально, наприклад, при перегляді прямого ефіру спортивних подій або популярних каналів, таких як HBO і Netflix.

Прихильники вільного Інтернету та інформаційної безпеки також можуть бути впевнені, що їх діяльність на просторах мережі залишиться захищеною і непоміченою, оскільки вищезгаданий клієнт надає функції шифрування за алгоритмом AES-256. Додаткова анонімність досягається шляхом маскування IP-адреси комп'ютера.

Програма ExpressVPN не веде власних лог-файлів і не фіксує активність користувача ПК на своїх серверах. У підсумку, для умовного спостерігача процес виглядає так, ніби запит на надання необхідних ресурсів мережі виходить не від призначеного для користувача ПК, а від сервера, з яким встановлено захищене з'єднання.

Інтерфейс програми нагадує інші VPN-клієнти. ExpressVPN не перенасичений елементами керування і рекламними банерами. Основна увага користувача концентрується на великій анімованій кнопці увімкнення/вимкнення в центрі головного вікна програми.

Переваги ExpressVPN

 • Велика кількість серверів, розкиданих по всьому світу.
 • Наявність додаткових опцій – перевірки швидкості підключення і IP-адреси.
 • Наявність розширень для різних браузерів.
 • Можливість роздільного тунелювання ресурсів мережі.
 • Використання алгоритму шифрування AES-256.
 • Використання протоколів OpenVPN.
 • Можливість встановлення програми на три пристрої на основі однієї передплати.
 • Наявність офіційного каналу на YouTube.
 • Наявність декількох варіантів оплати.

Недоліки ExpressVPN

 • Відсутність безкоштовної версії програми. Безкоштовна версія (протягом тридцяти днів) доступна тільки передплатникам, які вже зробили оплату.
 • Відсутність інтерфейсу на українській та російській мові.
 • Відсутність україномовної/російськомовної підтримки користувача.

Висновок

Незважаючи на те, що клієнт ExpressVPN надає можливості шифрування за алгоритмом AES-256 і дозволяє обходити блокування заборонених сайтів, користувачеві варто залишатися пильним, адже, крім витоку персональних даних, активне використання заборонених сайтів несе за собою ризики зараження ПК вірусами і може привести до незворотної втрати робочих документів і контролю над операційною системою.

Увага

Для завантаження інсталятора ExpressVPN необхідно попередньо оформити і сплатити передплату на офіційному сайті продукту. Щоб завантажити установник, авторизуйтесь на сайті ExpressVPN за допомогою адреси електронної пошти та пароля, зазначених в ході реєстрації. Виберіть інсталяційний файл для операційної системи Windows і натисніть Завантажити (Download). Крім того вам буде автоматично надано код активації, який знадобиться для реєстрації встановленого клієнта. Збережіть цей код у зручне для вас місце на комп'ютері або знімному носії.

Встановлення ExpressVPN

Встновлення клієнта досить просте і не займе багато часу. Для початку інсталяції запустіть файл expressvpn.exe, отриманий з офіційного сайту виробника. За необхідності змініть шлях розташування програми в розділі Options, клацнувши по відповідній кнопці у вікні установника. Щоб запустити процес установки натисніть Install. По завершенні роботи інсталятора натисніть Close.

Далі запустіть VPN-клієнт, використовуючи ярлик на робочому столі або в меню Пуск. Програма «попросить» Вас ввести код активації, отриманий раніше. Якщо код активації вказано вірно, у вікні ExpressVPN з'явиться кнопка Start. Клацніть її, щоб приступити до роботи з додатком.

Що нового

 • Інформація відсутня.

Автор: ExpressVPN (Сайт)
Дата поновлення: 2024-06-08
Операційна система: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
ExpressVPN
 • Схожі програми

 • Tor Browser Tor Browser Bundle — безкоштовний браузер, що забезпечує анонімність в мережі за рахунок використання розподіленої мережі серверів,… KeepSolid VPN Unlimited KeepSolid VPN Unlimited – це ще один VPN-клієнт, який діє на основі платної підписки. Цей додаток є пропрієтарним. Ліцензія має обмежений термін служби.… friGate friGate — корисне розширення для веб-браузерів, що працює за принципом проксі сервера і призначене для обходу блокування сайтів… VyprVpn VyprVpn – це ще один комерційний продукт, який пропонує користувачам рішення щодо забезпечення безпечного і конфіденційного перебування в мережі… Windscribe Windscribe Pro – це повноцінна версія популярного VPN-клієнта за доступною ціною. Програма володіє розширеним функціоналом і оснащена рядом додаткових… Radmin VPN Radmin VPN — безкоштовна утиліта, що використовується для створення приватних віртуальних мереж (VPN). Встановивши продукт на свій ПК Windows, ви…