3DMark 2.4.4180

Скриншот 3DMark

3DMark — програма для перевірки рівня продуктивності апаратної частини комп’ютера (в першу чергу — його відеокарти). Перевірка проходить у формі неінтерактивного ігрового процесу та складається з чотирьох частин, під час яких відбувається тестування 3D графіки і якості зображення.

Після закінчення тестування 3DMark показує бали, кількість кадрів на секунду та додаткову інформацію (наприклад, температуру і тактову частоту CPU і GPU). Результати являють собою інтерактивну графіку, так що ви можете масштабувати їх або вибрати один тест для перегляду більш докладних відомостей про нього.

Серед основних можливостей 3DMark можна виділити наступні: вибірковий запуск тестів; налаштування Fire Strike Extreme для екстремального обладнання; можливість тестування комп'ютера з довільними налаштуваннями; циклічний запуск тестів для перевірки системи на стабільність; інтерактивний графік продуктивності; автоматичне збереження результатів офлайн.

Що нового

  • При клонуванні / відновленні файлових систем в Windows 7 присвоєння букв диска можуть не відповідати обраним параметрам в майстра клонування / відновлення.
  • Повідомлялося про проблему, коли Fix Boot Problems залишається невирішеним цільову операційну систему.
  • Ми рекомендуємо створювати свіжі середовища відновлення Windows PE після поновлення, щоб уникнути цієї проблеми.
  • Macrium CBT Tools іноді не могли виявити, що була встановлена правильна версія драйвера mrcbt.sys, і попросити користувача перезавантажити його без необхідності.
Автор: Futuremark Corporation
Дата поновлення: 2017-12-21
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: $24.95
Український інтерфейс: Немає
Скачати
3DMark

Ваша оцінка та відгук про програму: