3DMark 2.21.7312

Скриншот 3DMark

3DMark — програма для перевірки рівня продуктивності апаратної частини комп’ютера (в першу чергу — його відеокарти). Перевірка проходить у формі неінтерактивного ігрового процесу та складається з чотирьох частин, під час яких відбувається тестування 3D графіки і якості зображення.

Після закінчення тестування 3DMark показує бали, кількість кадрів на секунду та додаткову інформацію (наприклад, температуру і тактову частоту CPU і GPU). Результати являють собою інтерактивну графіку, так що ви можете масштабувати їх або вибрати один тест для перегляду більш докладних відомостей про нього.

Серед основних можливостей 3DMark можна виділити наступні: вибірковий запуск тестів; налаштування Fire Strike Extreme для екстремального обладнання; можливість тестування комп'ютера з довільними налаштуваннями; циклічний запуск тестів для перевірки системи на стабільність; інтерактивний графік продуктивності; автоматичне збереження результатів офлайн.

Що нового

  • Виправлені фільтри GPU і CPU на екрані тестів.
  • Щоб поліпшити узгодженість результатів, еталон зберігання тепер запобігає систему в режимі неактивного користувача, а тест працює. Результати покращаться на деяких системах.
  • Покращена логіка стану для кнопки покупки для зберігання.
  • Покращена логіка стану для терапії зберігання кнопка видалення.
  • Виправлена рідкісна «помилка 21» проблема, яка може привести до зниження базового значення зберігання.
Автор: Futuremark Corporation (Сайт)
Дата поновлення: 2021-11-26
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Вартість: $24.95
Український інтерфейс: Немає
Скачати
3DMark

Ваша оцінка та відгук про програму:

Cackle