3DMark 2.4.4254

Скриншот 3DMark

3DMark — програма для перевірки рівня продуктивності апаратної частини комп’ютера (в першу чергу — його відеокарти). Перевірка проходить у формі неінтерактивного ігрового процесу та складається з чотирьох частин, під час яких відбувається тестування 3D графіки і якості зображення.

Після закінчення тестування 3DMark показує бали, кількість кадрів на секунду та додаткову інформацію (наприклад, температуру і тактову частоту CPU і GPU). Результати являють собою інтерактивну графіку, так що ви можете масштабувати їх або вибрати один тест для перегляду більш докладних відомостей про нього.

Серед основних можливостей 3DMark можна виділити наступні: вибірковий запуск тестів; налаштування Fire Strike Extreme для екстремального обладнання; можливість тестування комп'ютера з довільними налаштуваннями; циклічний запуск тестів для перевірки системи на стабільність; інтерактивний графік продуктивності; автоматичне збереження результатів офлайн.

Що нового

  • Установник тепер доступний японською, корейською та іспанською мовами.
  • Щоб задовольнити наші поліпшені перевірки валідації, в даний час потрібна інформація про апаратне контролі для конкурсних заявок в Зал слави 3DMark.
  • Під час запуску програми відновився екран заставки 3DMark.
  • Виправлений збій, який може статися, коли система повертає несподівані значення для обсягу відеопам'яті.

 

Автор: Futuremark Corporation (Сайт)
Дата поновлення: 2018-02-06
Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10
Вартість: $24.95
Український інтерфейс: Немає
Скачати
3DMark

Ваша оцінка та відгук про програму: