3DMark 2.28.8228

Скриншот 3DMark

3DMark — програма для перевірки рівня продуктивності апаратної частини комп’ютера (в першу чергу — його відеокарти). Перевірка проходить у формі неінтерактивного ігрового процесу та складається з чотирьох частин, під час яких відбувається тестування 3D графіки і якості зображення.

Після закінчення тестування 3DMark показує бали, кількість кадрів на секунду та додаткову інформацію (наприклад, температуру і тактову частоту CPU і GPU). Результати являють собою інтерактивну графіку, так що ви можете масштабувати їх або вибрати один тест для перегляду більш докладних відомостей про нього.

Серед основних можливостей 3DMark можна виділити наступні: вибірковий запуск тестів; налаштування Fire Strike Extreme для екстремального обладнання; можливість тестування комп'ютера з довільними налаштуваннями; циклічний запуск тестів для перевірки системи на стабільність; інтерактивний графік продуктивності; автоматичне збереження результатів офлайн.

Що нового

  • Виправлено рідкісну проблему, через яку не вдавалося проаналізувати інформацію про обладнання SystemInfo.
  • Виправлено проблему, через яку системи із встановленим пакетом сумісності Microsoft OpenGL, OpenCL і Vulkan неправильно відображалися як «не підтримувані» для Solar Bay та Wild Life Extreme.
Автор: Futuremark Corporation (Сайт)
Дата поновлення: 2024-05-02
Операційна система: Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Скачати
3DMark